Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

04-11.12.2010 Kaunertal


Rekomendowane odpowiedzi

Coś cisza w tym temacie, nikt nie jedzie??

Nie ma się co dziwić:rolleyes:

Ja jak bym tylko dał rady odskoczyć od zajęć zawodowych, to biorąc pod uwagę fakt że to już grudzień i to co dzieje się za oknem na pewno nie wybrał bym się nie wybrał na lodowiec, a już na pewno nie na Kaunertal:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić:rolleyes:

Ja jak bym tylko dał rady odskoczyć od zajęć zawodowych, to biorąc pod uwagę fakt że to już grudzień i to co dzieje się za oknem na pewno nie wybrał bym się nie wybrał na lodowiec, a już na pewno nie na Kaunertal:rolleyes:.

no no powiedział co wiedział jak zawsze:) ja bede w tym terminie na Kaunertal i wyjeżdże się kilka razy wiecęj niż Wy tutaj na naszych ośrodkach także miłych weekendów grudniowych życzę:D

a swoją drogą wyjazdy na freeski rezerwuje się troche wcześniej bo cieszą się dużym zainteresowaniem w końcu.. cieszę się że sezon w PL rusza, ale ja i cobra mamy tydzień w Austrii tak jak niektórzy w Livigno.

p.s.

sobota w Kaunertal zapowiadana słonecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no powiedział co wiedział jak zawsze:) ja bede w tym terminie na Kaunertal i wyjeżdże się kilka razy wiecęj niż Wy tutaj na naszych ośrodkach także miłych weekendów grudniowych życzę:D

A gdzie ja pisałem że zamierzam spędzać weekendy w naszych ośrodkach i że najeżdżę się w nich jak cholera?:cool:

Napisałem co ja bym zrobił gdybym nie był zaabsorbowany pracą w tym okresie, a że jestem i to nawet w weekendy, to się nie wybieram, ale też nie mam zamiaru nikogo przekonywać do moich racji:rolleyes:. W każdym razie bawcie się dobrze chłopki:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam wszystkich, ale głównie forumowiczów, którzy w terminie jak w temacie będą na Kaunertal Gletscher.

Może dałoby się zorganizować jakieś spotkanie, może w Pfiff Alm?

Piszcie, co o tym sądzicie. Można dzwonić 600021583.

Pozdrawiam

Witam

niestety lub stety wyjazd w ten rejon planuję pod koniec marca.

Jako amator nart od ledwo dwóch sezonów mam pytanie w kwestii organizacyjnej tego lodowca - jak się tam jeździ, jak infrastruktura (dojazd np. Fendels), na co uważac ?

pzdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...