Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

majówka na lodowcu Kaunertal - czy warto?


cris1111

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad wyjazdem na majówkę 30.04.-07.05. na lodowiec Kaunertal, czy ktoś może wypowiedziec sie na temat warunków sniegowych i pogodowych na lodowcach w tym okresie, bo slyszałem że mogą być bardzo kiepskie i można jeździć tylko 2-3 godziny z rana, bo później jest już breja :/?

Bardzo proszę o opinię i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad wyjazdem na majówkę 30.04.-07.05. na lodowiec Kaunertal, czy ktoś może wypowiedziec sie na temat warunków sniegowych i pogodowych na lodowcach w tym okresie, bo slyszałem że mogą być bardzo kiepskie i można jeździć tylko 2-3 godziny z rana, bo później jest już breja :/?

Bardzo proszę o opinię i rady.

Kiedyś czytałem na łamach "Ski", że ten lodowiec jest całkiem całkiem. Była artykuł "Tyrolskie Lodowce". Lodowiec ten dostał wysokie oceny, a autor był bardzo zadowolony i zaskoczony tym co tam zastał. Od tamtej pory przybyła tam gondolka. No i masz skipass za darmo w tym okresie. Choć nie byłem i lubię wielkie ośrodki to tam bym chętnie zajrzał. Warunki śniegowe powinny być dobre na tej wysokości i pewnie będzie luźno w porównaniu np ze Stubaiem w którym byłem na majówce i więcej tam moja noga nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o apreski to basen i sauna w hotelu mi w zupełności wystarczy, jadę tam zeby jeździć na nartach, więc najbardziej interesują mnie warunki na stoku. To jest mój pierwszy wyjazd w alpy do tej pory jeździłem tylko w Polsce i Slowacji, więc skoro nie wynudziłem się w Wierchomli przez tydzień to nie podejrzewam żebym nudził się tam, nawet jeśli tylko połowa tras będzie czynna:D. Cieszy mnie również to co napisał fanatyk, że tłumów tam być nie powinno :)

A przy okazji czy był ktoś na majówce w Livigno??? czy tam jest jakiś lodowiec???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji czy był ktoś na majówce w Livigno??? czy tam jest jakiś lodowiec???

Lodowca tam nie ma, ale na pewno jest dużo rodzimych narciarzy:eek: Sezon tam się chyba kończy przed weekendem majowym (free ski) i jest pewnie za ciepło. Na Kaunertalu będzie czynne wszystko.

Edytowane przez fanatyk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...