Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Żar otwarty, nareszcie !


andrew-w

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem od 18 do 20. Wjazd na górę dzisiaj promocyjnie za 1 zł. Z parkowaniem juz było lepiej ( w ciągu dnia była tragedia z miejscami ). Zjechalismy 4 razy. Muld nie było ( no moze kilka malutkich w środku trasy). Trasa niezla do

karwingu, czyli dość szeroka, niezbyt stroma, chociaż z dolu wyglada groźnie. Oświetlenie trasy bardzo dobre mimo tego, ze walił śnieg i u góry

było mglisto. Obsługujący mówił, ze wagonik będzie prawie dwukrotnie

szybciej jeździł po 200 godz. eksploatacji czyli dotarciu sprzętu. Ogólnie

niezły nowy stok, może trochę odciązy Szczyrk i zrobi mu konkurencję co może

Szczyrkowian pobudzi do działania, a nie tylko zdzierania kasy za już

opatrzone i ciągle te same atrakcje.

pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żar otwarty, nareszcie !

Byłem rano o 9 00 i nawet kamery mnie filmowały .Promocja po 1 zł ma sens. Parkingi na 5 aut , a w południe było z 505 wozów. Bar jeszcze nie czynny - czyli jawna kpina z klientów. Przecież w Hipernowej jest chyba z 15 . Mgła straszna. TRASA FAJNA - TAKA NIEBIESKO -CZERWONA. pOWINNA BYC CENA po 4 i 3 zł a. jeszcze taniej w karnecie, a oni wykluczyli ferie.Międzybrodzie Bialskie straci klientów .Brakuje wyciągów na dole lotniska dla dzieci i początkujących.Osoby słabe mają duże problemy ze zjazdem, one własnie powinny pójść na tzw. ośle łączki.

andrzejski@xl.wp.pl nauka jazdy na nartach 33/8108-445

Kocham Szczyrk i Pilsko,ale na Żar mam blisko . Dokładnie 12 km.Kiedy Szczyrk zrobi coś nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żar otwarty, nareszcie !

W niedzielę między 9 a 13 udało mi się zjechać 6 razy - przy założeniu, że zjazd trwa ok. 5-10 min wyszło ok. 0,5-1,0 h białego szaleństwa - reszta to też szaleństwo... ale stania w kloejce.

Może w tygodniu będzie lepiej...?

O parkingu nie będę pisać bo nie ma o czym (brak parkingu).

Góra robi wrażenie tylko z daleka. Po zjeździe robi się z niej rzeczywiście niebieska trasa, no może z małym "przytupem" pod koniec.

PKL musi jeszcze popracować nad zapleczem i przydałyby się barierki przy dojściach do bramek by zdesperowany tłum zmusić do ułożenia się w zgrabną kolejkę (byle z wytrzymałego materiału - nie takie jak na Shreku).

W cenniku brakuje mi ciekawych wariantów "dla i z dziećmi". Karta dla rodzica z dzieckiem za bodaj 90zł to lekka przesada. Może jak na świeci np.do 6lat za darmo, potem jakieś zniżki?

Plusy: mam blisko, stok dobrze naśnieżony (w zeszłym - wiosennym - tygodniu można tam było jeździć na nartach!).

Minus: wyjazd rodzinny w łyk-end raczej nie wchodzi w rachubę (bezpieczeństwo dzieci-zagrożenie: tłum, kieszeń rodziców).

Pozdrawiam ARDU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź

Jest to przeniesiona z Gubałówki kolej linowo-terenowa o dł.ok.1400m - trasa ma ok.1600m.

Dojazd: trzeba dojechać do Międzybrodzia Żywieckiego przejeżdżając most na Sole a za nim w prawo, potem już tylko w górę, za szkołę szybowcową (parkowanie -gdzie się da).

Miłej zabawy ardu

P.S dokładne dane tech. na stronie www.pkl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź

ja znalazlem na ich stronie cennik...

z ktorego wynika ze mozna kupic karnety punktowe...

i z tego wynika ze jezdzac rano...

w tygodniu za wyjazd placi sie 3 zl...

hmm... a w weekendy i swieta 4zl...

hmm...

mam nadzieje ze ferie nie sa brane jako swieta :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...