Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jak jest w Szczyrku


lesiu

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do wszystkich, którzy w tych dniach są lub byli w Szczyrku

co jest na stokach - "biało czy czyrno" ?

a może lepiej jechać do Korbielowa ?

a może ktoś coś wie na temat Wielkiej Raczy za pobliską granicą ?

dzięki za wszystkie inf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest w Szczyrku

siemka,

ja mam codzienne komunikaty ale nie ze szczyrku ale z istebny(za przeł.kubalonka)... i jak do tej pory jest full wypas non stop dowala śniegu i pogoda po porstu rewelka...:D Na wielkiej raczy jeździłem przed walentynkami i to w porównaniu do Poskich stoków-bez obrazy ale nasze trasy w porównaniu z tym co zrobili bracia zza granicy są badziewne... Jak bedziesz jechał na racze nie zjeżdżaj na pierwszy parking-DEDOVKA bo tam jest zawsze od pyty ludzi i kolejka do 4-osobowego krzesła jest duża. Jedź dalej na LALIKI tam jest zawsze mniej ludzi a i od razu masz full wypas trasę... wjeżdzasz krzesłem 2-os koło 2km wjazdu... możesz jechać na inne wyciągi- ale nie koniecznie polecam w tym czasie co zdażyło mi sieta jeździć było sporo ludzi a i trasy dalej były kiepskie... trasa z tego 2-osobowego krzesła ma długość 2350m i różnica wzniesień 400m. naprawdę bardzo fajna traska... mozesz kupiś ski-pass na dzień (do 16) za 650kc, albo na 4 h za 560. i za to możesz jeździc tak jak w alpach na wszystkich wyciągach.. aha jedyny ból- dwie nie za duże restauracyjki i do tgego drogie za 3 herbatki z rumem 200kc... przy kursie korony 1.2 to lekkie przegięcie...

pozdrawiam Rudolf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest w Szczyrku

Byłem :

w sobotę 28.02 - na wielkiej raczy - super ośrodek

(po 12.00 jest trochę muld), dużo ciekawych, róznorodnych tras

w niedzielę 29.02 - na Cos-ie w szczyrku - beznadzieja - ani raz nie

przejechał ratrak - strata czasu, wieczorem na beskidku - bardzo dobrze

w poniedziałek 1.03 - na pilsku - świetnie - jazda non stop, bardzo mało ludzi,

przygotowane wszystkie trasy

pozdrawiam

Paweł (lesiu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...