Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Amade 12.03.2011-19.03.2011


Rekomendowane odpowiedzi

ojej się zawstydziłam :o:)

Swoją drogą Sławku skąd tak obszerna wiedza na temat Kasiek?? :D

Moja ekipa po tegorocznych wojażach po Tyrolu wraca w następnym sezonie na salzburskie stoki,więc tak ustawię wyjazdy, by się w końcu spotkać w moim ulubionym Dachsteinie:):):)

P.S. Ładne fotki-widzę po sylwetce,że ładnie śmigasz;)

No fajnie by było sie spotkać. A póki co nastawiamy się na to samo miejsce tylko w nieco przyjemniejszych temperaturach :)

Edytowane przez amberka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej się zawstydziłam :o:)

Swoją drogą Sławku skąd tak obszerna wiedza na temat Kasiek?? :D

Siedzę na drzewie i obserwuję:P

No fajnie by było sie spotkać. A póki co nastawiamy się na to samo miejsce tylko w nieco przyjemniejszych temperaturach :)

No to w tym roku we wrześniu zamów zamiast kwatery temperaturę:P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Sławku skąd tak obszerna wiedza na temat Kasiek?? :D

Wiesz Amberka, Jemu się wydaje że jak zna dwie Kaśki to już pozjadał wszystkie rozumy na temat Kasiek:D:D:D

Ale coż, może Go zaskoczymy czymś, np będziemy rezerwować następny wyjazd narciarski nie we wrześniu tylko:rolleyes: ...:eek:w październiku! A co tam, zaszalejemy ze spontanicznością!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ekipa po tegorocznych wojażach po Tyrolu wraca w następnym sezonie na salzburskie stoki,więc tak ustawię wyjazdy, by się w końcu spotkać w moim ulubionym Dachsteinie:):):)

P.S. Ładne fotki-widzę po sylwetce,że ładnie śmigasz;)

Tak się składa ,że ja też ponownie karnet salzburski w przyszłym roku.

Ale coż, może Go zaskoczymy czymś, np będziemy rezerwować następny wyjazd narciarski nie we wrześniu tylko:rolleyes: ...:eek:w październiku! A co tam, zaszalejemy ze spontanicznością!:D

Rezerwacje na przyszły rok to juz poczyniłem :) , sylwester i ferie juz zabukowane :)

P.S Kaśki też obce mi nie są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Amberka, Jemu się wydaje że jak zna dwie Kaśki to już pozjadał wszystkie rozumy na temat Kasiek:D:D:D

Ale coż, może Go zaskoczymy czymś, np będziemy rezerwować następny wyjazd narciarski nie we wrześniu tylko:rolleyes: ...:eek:w październiku! A co tam, zaszalejemy ze spontanicznością!:D

mam na ten temat takie samo zdanie :D

A co do tego października to już byłby szczyt szaleństwa :D ale jak widać nie tylko Kasie są takie zapobiegawcze. Krystian juz ma rezerwacę. A ten sie nas czepia i czepia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na ten temat takie samo zdanie :D

A co do tego października to już byłby szczyt szaleństwa :D ale jak widać nie tylko Kasie są takie zapobiegawcze. Krystian juz ma rezerwacę. A ten sie nas czepia i czepia :D

No ja juz tez probuje cos zarezerwowac na styczen i na luty i na kwiecien.

Niestety w okresie ferii i swiat nie jest latwo dobry hotel znalezc.

A Kasia sie nie nazywam;) Wiec sie nie przejmucie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam w sekrecie (i tu SB pewnie spadnie z krzesła ze śmiechu) że pokój w Haus w terminie 28.01.2012-04.02.2012 mam zarezerwowany :D Tak więc Kasiu, Jurku, Krystianie i inni, którzy w tym terminie będą w okolicy - jest wreszcie szansa na bliższe zapoznanie na stoku :)))

wszystkie macie źle w głowach przeżyjecie,

hej hej la la la la hej hej hej hej

:rolleyes:

Jak Was(Kachy) czytam to zapinam pasy bezpieczeństwa, żeby nie spaść z fotela, hej hej la la la la hej hej hej hej:cool:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Jacku, w jakie to lanserskie:) ośrodki się wybierasz?

Mysle o Obertauern (Sylwester), Obergurgl (znow bo fajnie bylo) i Saas Fee...

Obergurgl juz mamy wstepnie zarezerwowany na tydzien przed Wielkanoca 2012.

Szczerze to korci mnie cos w lutym w USA/Kanada zamiast tego Saas Fee, ale nie wiem czy sie da cos znalezc blisko lotniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie macie źle w głowach przeżyjecie,

hej hej la la la la hej hej hej hej

:rolleyes:

Jak Was(Kachy) czytam to zapinam pasy bezpieczeństwa, żeby nie spaść z fotela, hej hej la la la la hej hej hej hej:cool:

:D

To może kask załóż, żebyś sobie głowy nie potłukł. Bo to niebezpieczne jest, wiesz wiesz :D No i oczywiście zakwasy mięśni brzucha murowane :D

Mysle o Obertauern (Sylwester), Obergurgl (znow bo fajnie bylo) i Saas Fee...

Oj było się kiedyś w Saas Fee. Ale pięknie było. tydzień cudownej pogody i cudownych warunków. ehh się rozmarzyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie relacja?;)

to była ładnych parę lat temu i jeszcze mnie tu nie było :)) Zbyt wiele nie pamiętam, ale w wolnym czasie może kilka zdjęć wrzucę z tego wyjazdu. To co się najbardziej w pamięć "wbiło" to to, że miasto jest wolne od ruchu samochodów i jeżdżą tam wyłącznie melexy :) i chyba tam właśnie na wysokości coś ok 3000 m jest muzeum lodowe. Ogólnie piękne tereny, wysoko położone, świetna pogoda i raj dla narciarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...