Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pierwsza czesc za mna


cossie

Rekomendowane odpowiedzi

Noi witam, dzis pisalem probna mature z polaka i jak widzicie jeszzce zyje, nie bylo tak strasznie, chociaz siedzialem w pierwszej lawce, 9,5 strony sie machnelo i byloby juz git, gdyby nie jutrzejsza historia..... Juz nie moge sie doczekac weekendu-sobota -mosorny, niedziela welka raca albo chopok, tymczasem zyczcie mi szczescia jutro!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza czesc za mna

Na który temat pisałeś? Żona przyniosła tematy ze szkoły - z marszu wziąłbym 3 (o bohaterach), no może 2 (o przedmiotach)...

Możliwe, że w sobotę spotkamy się na Mosornym - wybieram się na 2 zmianę (od 16.00), więc mogę Cię dopytać z historii...he,he,he

Trzymam kciuki ardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ardu

Przepraszam, moje nowe nartki dotarły zbyt późno i z przyczyn organizacyjno-technicznych wypróbowałem je dopiero ok.18, ale na Żarze.

Jak było w Zawoi? Śnieg mokrawy? Żar rozjechany na 100 tys. muld tak, że z funem były kłopoty w dolnym odcinku. Niedziela na Słowacji też była mokra, ale stok bardziej przyjazny. Pozdrawiam ardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ardu

ehhhh, niby mosorny ratrako0wany do 16, ale co z tego skoro na stoku dokladnie 5 carvingowcow(w tym ja i moj brat) i po godzinie reszta wszystko juz rozjezdzila, troche pofunowalem, ale stwierdzilismy z bratem ze nie ma sensu sie meczyc po muldach, sprzedalismy karnety (w sumie zjechalismy chyba 7 razy) i do domciu, pozdro moze sie jeszcze spotkamy, jak nei w tym to w nastepnym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...