Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic SL 9 cz Head worldcup cp13 na 2005??


futix

Rekomendowane odpowiedzi

Atomic SL 9 cz Head worldcup cp13 na 2005??

Hmmm, decyzja jest trudna.

Ja jezdzilem na Atomicku SL 11 na next season, moj kumpel ma nowego Heada.

Ja zachwalam Ztoma, on Heada.

Zreszta po rozmowie z Tomkiem Kurdzielem w Maso Corto- powiedzial on mojemu kumplowi, ze Head to podobno najlepsza slalomka w tym roku bedzie.

Ale ja i tak wiem, ze najlepszy jest Fischer.

Pozdro

bobic by fischer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL 9 cz Head worldcup cp13 na 2005??

Oj Cossie nei doceniasz mnie.

Mam przyjemnosc pracowac w tej firmie, to raczej wiem dlaczego zmniejszono taliowanko.

Nei mam teraz czasu pisac, ale na peewno jutro opisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL 9 cz Head worldcup cp13 na 2005??

Na HEADACH nie mialem okazji jeszcze jezdzic ale tydzien temu wrocilem z wyjazdu a gdzie dostalismy caly asortyment atomika to testow i jedno co moge powiedziec to jest to ze ta polka narciarska moim zdaniem zostala zdominowana przez Atomica, sa to narty bardzo twarde i trzeba naprawde duzo sily by je opanowac, ale jesli kots kupuje narty tej klasy wie co robi, chyba???

Jesli lubisz szybsza jazde na krawedziach pomiedzy tyczkami to te narty sa dla Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL 9 cz Head worldcup cp13 na 2005??

Nowy HEADzik bym chętnie spróbował miałem IC 160 bardzo fajna nartka tak mi się spodobała tachnika inteligens że zamieniłem na IC 300 bo to działa o mały włos następną nartką była by cp 13 ale uciekła mi z przed nosa porównałem sl9 i fischerka raceSC, no porównanie może nie było do końca sprawiedliwe sl9 03/04 race 04/05. Wybrałem Race ale na te HEADy to miałbym chęć. I jeszcze jedno niektórzy piszą że to twarde narty,ja tak nie uważam łatwo dają się zgiąć.

Posdruvka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...