Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakupione narty w Sklepie i pytanie :) co do montażu


konradzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukałem narty gigantowej head igs znalazlem w jednym sklepie kolo mnie tylko ze niemieli jej na sklepie tylko musieli sciagac na moje zamówienie

i teraz dostałem te narty ale bez zamontowanych wiazan i plyty bo mi powiedzieli ze niemaja takiego szablonu i ze nie zamontuja ich

i teraz kwestia

Czy sklep po zakupie musi zamontować wiązania ?

Czy dostałem to co zamówiłem i musze niestety sam to montować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukałem narty gigantowej head igs znalazlem w jednym sklepie kolo mnie tylko ze niemieli jej na sklepie tylko musieli sciagac na moje zamówienie

i teraz dostałem te narty ale bez zamontowanych wiazan i plyty bo mi powiedzieli ze niemaja takiego szablonu i ze nie zamontuja ich

i teraz kwestia

Czy sklep po zakupie musi zamontować wiązania ?

Czy dostałem to co zamówiłem i musze niestety sam to montować?

Witam

Nie kupuje się nart jeśli nie montują w sklepie

kwestia umówienia się ze sklepem ja, o takim który nie montuje nie słyszałem to jakaś partyzantka

zapłacisz za montaż a tak jest w cenie

w razie uszkodzenia problemy z gwarancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic wczesniej nie uzgadnialismy ale podczas targowania ceny powiedział ze nizej nie zejdzie bo bierze odpowiedzialosc za gwaracjie wysylki itp wiec z tego co mysalem to wiazanie wszytko bedzie ok

Mowia ze brak im szablonu który znajduje sie ponoć tylko w Krakowie na zakopiance :) ale niechce dodatkowych kosztów ponosic

Narta to iGs komórka

I niewiem teraz kto jest odpowiedzialny za montaz wiazan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic wczesniej nie uzgadnialismy ale podczas targowania ceny powiedział ze nizej nie zejdzie bo bierze odpowiedzialosc za gwaracjie wysylki itp wiec z tego co mysalem to wiazanie wszytko bedzie ok

Mowia ze brak im szablonu który znajduje sie ponoć tylko w Krakowie na zakopiance :) ale niechce dodatkowych kosztów ponosic

Narta to iGs komórka

I niewiem teraz kto jest odpowiedzialny za montaz wiazan

Jak się kupuje mercedesa to trzeba liczyc się z kosztami, jak Ci pisałem w head gs rd płyte osobno się montuje, we własnym zakresie. W Intersporcie nie mają szablonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale miałem za nisza cene do kupienia w pewnym sklepie wysyłkowym lecz wolalem dopłacic i mieć pewnosc ze bedzie wszytko ok a teraz co w tamtym bym miał załozone a tu niestety nic i wyszłem na tym zle z tego co widze :) Mnie poinformowali ze jest jakis sklep na zakpiance dokładnie nieznam nazwy który ma takie szablony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...