Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lange RX 100 dopasowanie


ramza

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w innym temacie nadmieniłem, po długich próbach zakupiłem buty Lange RX 100. Oj kupno butów to przygoda... przymierzyłem wszystko w intersport i skiteam poznań. Najlepiej, naprawdę najlepiej czułem się w Tecnica Demon 100, ale nie było mnie na nie stać. RX 100 kupiłem wydaje mi się w dobrej cenie 700zł.

Przymierzałem przed kupnem dwa razy po 50 min. W domu też :smile: ale jak to ktoś napisał stok weryfikuje wszystko. Ojj ciężko było, wiadomo nowy but, raczej twardy... trzeba zacisnąć zęby.

Bo albo nic mnie nie bolało...ale kontrola nart kiepska...albo zacisnąłem i był ból i drętwienie. Mam dwa pytanie:

1. Pięta, jak to powinno być? Na stoku czułem luz pionowy? Czy wkładki pomogą?

2. Wkładka comfort feet ? z czym to się je?

Pytanie bonus :shocked: Canting ? Mam typową dla piłkarzy dolegliwość... nóżki :wink: proste nie są, czy powinienem to regulować? czy to zwykły bajer.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest but z akumulatorem od grzałki[ATTACH=CONFIG]6180[/ATTACH]But wewnętrzny, wykonane oddalenie pięty od skorupy z powodu otarć oraz umiejscawia pięte w jednym połozeniu( to niebieskie na dole).[ATTACH=CONFIG]6181[/ATTACH]Wkładka nie zabardzo pomoże w ustabilizowaniu pięty prawdopodobnie kupiłeś za duże to co ja zrobiłem bardzo pomogło u mnie pięta chodziła góra dół, canting właśnie jest od krzywych nóg ale do tego potrzebny jest specjalista ten partacz który pomógł dopasować buta nie pomoże.Twardy but nie ma nic wspólnego z brakiem komfortu kiedyś jeździłem w 90 i wyskakiwałem z bólu teraz mam 130 i jest luz. Co jest najdziwniejsze mam stopę 110 szerokości a but fabrycznie ma 98 :cheerful: . Tak naprawdę kupuje się but troszkę za mały i potem się go kształtuje.Oczywiście są ludzie którzy nie mają z tym najmniejszego problemu, mój kolega ma stopę 40 a jeździ w butach 42 które dostał za free, nic mu nie dolega nogę podobno trzyma :stupid:[ATTACH=CONFIG]6182[/ATTACH]A to wkładka sidas z grzałką i podbudową też to niebieskie, zazwyczaj samo wyprofilowanie nic nie daje ponieważ w bucie i tak stopa spłaszcza

IMG_4566.jpg

IMG_4567.jpg

IMG_4568.jpg

IMG_4566.jpg.4a80e6e7d81cc98461c66b969d70e90f.jpg

IMG_4567.jpg.429b3e6982aebe1c00e90f630915c1ad.jpg

IMG_4568.jpg.a6544123158720e36d596712659ee85d.jpg

Edytowane przez galdon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...