Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szukam kurtki na nary do zł 700.


Darecki

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kurtki na nary do zł 700.

Za 700zł już można gore-tex znaleźć. Nie jakiejś znanej firmy, ale gore-tex! Ja sie ubieram zawsze tak jak zalecają na 3 warstwy: oddychająca bielizna, polar, cienka kurtka gore-tex. Tak samo spodnie 3 warstwy. Kurtka bez ocieplenia lepiej oddycha niż z ociepleniem. Można czasem trafić niezłą promocję na kurtke gore-tex. Mi się udało takową promocję utrafić. Za 800zł Extremalny potrójny laminat Jack Wolfskin w sklepie www.e-horyzont.pl. Powodzenia w kupnie!

When hell freezes over, I`ll ski there too...

..:: Pozdro ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kurtki na nary do zł 700.

Gdzie kupiłes tego Spydera i czy na pewno orginalny??? Widziałem kilka sztuk na allegro, ale budzi to moje wątpliwości. Jeżeli możesz to podaj adres sklepu lub "żródła" ( lub inne porady ).

Ostatnio sam poszukuje odpowiedniej kurtałki. Trafiłem na oferte JMP sport. Kurta ma ciekawy krój, funkcjonalna, jedynie moje wątpliwosci budzi membrana Powertech - parametry podobne do Goretexu. ( kosztuje ok 530 zł ). Buszując po interku trafiłem na kilka wiadomości, niby pozytywne, ale...

Do Dareckiego.

Podobnie jak przedmówca stosuję stosuje na nartkach 3 warstwowy system ( bielzna termo, polar i gore ) w sumie sie sprawca, jedyny mankament to kolor kurtki - biały. Niestety za 700 będzies miał problemy z zakupem odpowiedniej kurtki, polara i bielizny. Zastanów sie nad zakupem w JMP czy Campusie, a pod to bielizna termoaktywna, lub polarek 100 i to w zupełnosci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...