Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Długość nart - 150cm, 160cm?


Martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 179cm wzrostu i ważę 80kg. Dotychczas dwa lata jeździłem na Atomicach C6.18 170cm. W zeszłą zimę miałem okazję bawić się na Atomicach SL9 160cm (jak dla mnie rewelacja). Jeździłem też trochę na Headach BigEasy 150 cm i muszę powiedzieć, że te narty też dają mnóstwo radochy, ale pod warunkiem, że nie jeździ się na nich za szybko na wprost. W tym roku chcę kupić Atomic SL9 i tu jest problem. Jaką długość wybrać do mojego wzrostu i masy? Czy 160cm, czy też 150cm? Ewentualnie biorę też pod uwagę Elany SLX i HCX i Salomony StreetRacery 8, na których nigdy nie jeździłem, a tylko słyszałem pochlebne opinie. Co najlepiej wybrać i jaką długość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość nart - 150cm, 160cm?

Moim zdaniem zdecydowanie 160 cm. 150moga byc przykrótkie. 160 nawet do funu nie beda za dlugie.

O Streetracerach niewiele wiem, ale z opisu wynika, ze to taki carwingowy allround

Elan slx to klasa wyzej niz pozostale narty, ktore wymieniasz i kilka klas (przynajmniej w twardosci) wyzej nic 6,18 czy head bigeasy.

Podejrzewam ze cokolwiek wybierzesz z zestawu sl9, HCX, czy streetracer, bedziesz zadowolony.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...