Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzedam karnety na lodowiec Stubai


Rekomendowane odpowiedzi

WitamDo sprzedania mam pięć karnetów jednodniowych, na lodowiec Stubai. Karnety otrzymaliśmy z jednego dnia, kiedy cały lodowiec był zamknięty z powodu załamania pogody. Sezon 11/12 luty.Karnety są ważne do końca 2013 roku, szkoda by przepadły. Ja w częsci mogę odzyskać pieniądze, a Tymożesz zaoszczędzić 36 euro na całości. Można je łączyć w różnej konfiguracji np.:1 osoba-> 5 dni jazdy5 osób-> 1 dzień jazdy3 osoby-> 2 dni jazdy jazdy dla dwóch osób i jeden karnet dla jednej osoby na jeden dzień.Całość sprzedam za 150euro, wszelkie pytania można kierować podnr. tel 886541042 (najlepiej wieczorem) lub mail kinzuk@autograf.plZależało by mi na sprzedaniu całości, sprzedaż jednego karnetu raczej nie wchodzi w grę. W załączniku zdjęcia karnetów w całości i przybliżeniu.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

1.jpg.9842d5748837167ad7806a6c2c883c5a.jpg

2.jpg.fe90821113c3731f21d06bf185f1d052.jpg

3.jpg.0e7040e3d6508f3b29a597846bfb997f.jpg

4.jpg.a66a081e286de97ca973c1ff30a34b10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zaoszczędzić 36 euro na całości. Można je łączyć w różnej konfiguracji np.:

1 osoba-> 5 dni jazdy

5 osób-> 1 dzień jazdy

3 osoby-> 2 dni jazdy jazdy dla dwóch osób i jeden karnet dla jednej osoby na jeden dzień.

A mnie wychodzi że jeśli już to można raczej dołożyć, a ile to już w zależności od kombinacji:rolleyes::, np:

Jak pojedzie 5 osób z zamiarem spędzenia sześciu dni na nartach, to w kasie kupią karnety 5 dniowe po 169 e plus ten jednio dniowy za 30 e, czyli razem 199 e, a jak by kupić te karnety w kasie 6 dniowe to zapłaci się 193 e:cool::

lub krótsza wersja 4 dni na nartach:

karnet w kasie dla 3 dni 116,50 plus 30 ten jedno dniowy 146,5, a kupiony w kasie od razu dla 4 dni będzie kosztował tyle samo:biggrin:

Dać mogę dać 200 za całość, jutro wieczorem ok 20 będę w Tychach na Sadowej, więc możemy temat sfinalizować:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Karnety

Witaj bylbym zainteresowany ale za 100€ wszystkie Pozdrawiam

Witam

Do sprzedania mam pięć karnetów jednodniowych, na lodowiec Stubai. Karnety otrzymaliśmy z jednego dnia, kiedy cały lodowiec był zamknięty z powodu załamania pogody. Sezon 11/12 luty.

Karnety są ważne do końca 2013 roku, szkoda by przepadły. Ja w częsci mogę odzyskać pieniądze, a Ty

możesz zaoszczędzić 36 euro na całości. Można je łączyć w różnej konfiguracji np.:

1 osoba-> 5 dni jazdy

5 osób-> 1 dzień jazdy

3 osoby-> 2 dni jazdy jazdy dla dwóch osób i jeden karnet dla jednej osoby na jeden dzień.

Całość sprzedam za 150euro, wszelkie pytania można kierować pod

nr. tel 886541042 (najlepiej wieczorem) lub mail kinzuk@autograf.pl

Zależało by mi na sprzedaniu całości, sprzedaż jednego karnetu raczej nie wchodzi w grę.

W załączniku zdjęcia karnetów w całości i przybliżeniu.

[ATTACH=CONFIG]7300[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7301[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7302[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7303[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...