Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wybór nart RACETIGER SL vs RADICAL 9 SL


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem prosić grono zorientowanych forumowiczów i expertów o pomoc. Jestem zainteresowany kupnem nart slalomowych jak w temacie, chodzi mi o nartę klasy WC slalomową (nie komórkę). Proszę użytkowników takich nart o poradę, informację na temat tych desek. Czy warto? Czy też może szukać czegoś innego. Nie jestem gadgeciażem, chcę dobrej solidnej twardej narty, do fajnej slalomowej, dynamicznej jazdy. Narty dobrze trzymającej nawet na zmrożonych stokach. Poprzednio jeździłem 4 sezony na fisher wc sc. Narty oczywiscie w długości 165.

z góry dziękuję i pozdrawiam

ziom

Edytowane przez ziom10
ccc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie narty fajne ba powiem bardzo fajne. Pozostaje tylko pytanie po co Ci taka slalomowa narta? do całodziennej jazdy? jeżeli tak to na twoim miejscu bym sobie to odpuścił bo się zajedziesz.

co do innych modeli standardowo dynastar omeglas a dlaczego? no dla tego że ma inną szatę graficzną a wg mnie w środku ma prawie to samo co Rossi :)

te narty co podałeś.. udane modele obu producentów, z którego rocznika chcesz kupić te narty? nowe? używane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajechac się to się nie zajadę, bo nie jeżdżę cały dzień nigdy. Poprzednią nartę miałem też taką, jeszcze wcześniejsza też. Śmigam tylko z rana max 4 godzinki, póki dobry stok i wracam do domu. (jadę daję w piz... i wracam) Czasem 3 razy w tyg tak. Jak jestem na dłużej w gorach to 3 godzinki rano i 2 godzinki wieczorna jazda i starczy. Mam taki rytm już od kilku dobrych lat. Chcę kupić nowe narty, modelowo z zeszłego sezonu. Dynastary widziałem, podobają m isię, ale drożej wypadają przy wcześniej wymenionych. Jeszcze myślałem o elanie slx z zeszłego roku, ciut drożej wyjdzie, ale też podobno syta narta. Stąd moje pytania do Was. Potrzebna mi porada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się teraz przymierzam do zakupu.

Waham się między RACETIGER SL RACE STOCK a Dobermann SL WC

Z tego co wiem to Volkl na ten sezon zwiększył ilość krawędzi bo wcześniej to można było szybko zjechać te narty (podobno niektórzy potrafili dwie pary w sezon zjechać).

W dobermanach przeraża minie to że podobno mają bardzo mało krawędzi dlatego pewnie skończy się na Volkl-ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volkl zarówno sklepowy jak i race stock ma środek ciężkości przesunięty bardzo do tyłu. Jednemu to pasuje drugiemu nie...Ja miałem komórke Volkla 2 dni i je sprzedałem bo mi kompletnie te narty nie pasowały. Takie narty trzeba spróbować przed zakupem :) Oczywiście jak jest taka możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze na racetigerach sl race wc, juz kilka sezonow, od razu mi przypasowaly, lubia szybka jazde, super, twarde, jada jak po szynach, w tym roku kupuje kolejne.

....nie dokręcają, słabo inicjują i powodują odchylenie sylwetki, każdy chwali to co ma ale....jesteś potwierdzeniem tego co napisałem tzn. że trzeba sie na nich przejechać przed kupnem :wink:

Edytowane przez kajeran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, najlepiej sprobowac, zanim kupilem wzialem na probe kilka modeli - ale jak zalozylem racetigery wc juz w nich zostalem,

mam zamiar kupic nowe world cupy ale w PL to chyba niemozliwe.

Do tej pory w Polsce można było kupić wersje RACE EDITION i WORLD CUP EDITION jak jest na ten seozn nie wiem....

Nie jestem pewien, ale jeżeli chodzi o VOLKL'a to chyba firma Windsport się nim zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...