Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SL:11 vs. RC4 SC WC


limpdurst

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ludziska.

Dawno mnie tu nie bylo. I tak mnie nikt nie pamieta ;) Nie wazne (a gdzie mistrz Misiu?) Napisal bym w sprzecie ale tam nikt nie odpowiada :)

Jestem juz bardzo bliski kupna nart. No i sie zastanawiam nad SL:11 i RC4 :)

Jak ja lubie miec takie dylematy :) Jezdzilem na zeszlorocznych i tych i tych dlugosci 160. Mierze 180 cm i waze ok. 70 kg. Zdecydowanie bardziej mi sie podobaly Fisherki. Jakos wydawalo mi sie ze mam na nich wieksza kontrole. Ze bardziej ja prowadze narty niz one mnie. I sprawialo mi to wiecej radosci. No i zdecydowanie nie byly tak porabane w ostaniej fazie skretu :) Wiem ze fisherki wlasciwie nie zmienily sie w stosunku do zeszlego roku (jak dobrze) natomiast atomy sie bardzo zmienily. Podobno miekkie jak choroba jasna a do tego (widoczna na pierwszy rzut oka) geometria :) Wszyscy rozeznani wiedza o czym mowie :) Ale nie probowalem. I tu moje pytanie: przy moim stylu jazdy SL czy RC4? Jezdze agresywna slalomka i funcarvem na wszystkie mozliwe sposoby. Raz na jakis czas zdarzy skie starcik w jakims CPP :P Do tej pory mialem stare dobre 10.11 (150cm) ale juz wlasciwie pewien jestem ze chce 160 :) Ok dzieki za odp trzymajta sie

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL:11 vs. RC4 SC WC

Obie narty sa podobne do siebie.

A jakie wybierzesz, to juz zalezy od ciebie tylko.

tutaj nie ma co wymyslac, ktora lepsza, czy gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL:11 vs. RC4 SC WC

Obydwie narty są bardzo dobre. Weź Fishery - są łatwiejsze w prowadzeniu. Słabe taliowanie A powoduję, że trzeba bardzo je cisnąć. Jeśli jestś wyjątkowo techniczny to będziesz zadowolony, ale tylko wtedy. Z tych 2 wybrałbym Fishery, ale naprawdę wziąłbym Elany SLX z płytą zawodniczą Vist. Dla mnie osobiście najlepsze.

pozdrawiam

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL:11 vs. RC4 SC WC

Patrzac na tesy ntn, to atomic wypada lepiej, ale te testy sa subiektywne. Osobiscie z tej grupy desek wybralbym pewne heady worldcupy, ale na drugim miejscu bylyby fischery (ktore jednak tak jak napisalm fischerek zmienly sie bardzo)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL:11 vs. RC4 SC WC

sugerujecie się testami ntn to będziecie w zimie w skarpetkach chodzić. World cupy fischera w testach magazynów ski lub sciare wypadają z vip`em, a tu co polskie realia, czy upodobania tomka kurdziela...Kiedys tez uczestniczyłem w jego testach nart, było to dawno dawno temu i....niewiele pamietam:PPozdrófffki 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL:11 vs. RC4 SC WC

NTNa już nie czytam. Coraz gorsze jest to pismo. Po co wogóle ludzie tak się zastanawiają nad wyborem narty. Moim skromnym zdaniem może to mieć znaczenie tylko dla początkujących lub zawodników, chociaż warto spojżeć na geometrię narty i porównać z inną. Jak wybierałem między Headem a Fischerem (obie sklepowe, z ub. sezonu) to w końcu zdecydowałem się na Heada. Fischer był zbyt łatwy, sam wchodził w skręt i trzeba się starać żeby go nie zacieśniać.. Przynajmniej przy moim stylu jazdy i predyspozycjach tak wyszło (i od wszystkiego co ma tu znaczenie). Fischer miał b. szeroki dziób a Head był raczej bardziej równy z przodu i tyłu. Ja bym się nie sugerował wypowiedziami, testami.. No może trochę;) tylko cenami i upodobaniami.. Ja np. radziłbym Ci Fischera, ale tylko dlatego że Atomica nie lubie. No i widzisz.. Życze dobrej decyzji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...