Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

lekki freestyle dla dotychczasowego trasowca


michalab

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim witam wszystkich, bo to mój pierwszy post. I od razu prośba o poradę.

1. Płeć - M

2. Wiek - 35

3. Waga - 71

4. Wzrost - 182

5. Na nartach jeżdżę od podstawówki, czyli bardzo długo, ale 1-2 wyjazdy w sezonie i nigdy nie miałem wyczynowych ambicji

6. Moje umiejętności określam na 6

7. Moje buty to - Stare Langi XR 7.5 - są naprawdę stare, pewnie powinienem je zmienić ale są tak wygodne, że trochę nie mogę się na zmianę zdecydować

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - bardzo różnych, właściwie do dawna nie mam własnych nart, próbowałem bardzo różnych modeli w tym roku po raz pierwszy od dawna jadę z własnymi nartami, w zeszłym

roku testowałem różne narty z zamiarem wybrania dla siebie podstawowej narty i wybór padł na: Atomic D2 SL 165cm.

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) -

Po przygotowanych trasach stromych i twardych.

Bez zacięcia sportowego. Mam niezłą kondycję. Właściwie od dłuższego czasu nie jeżdżę już w kraju, tylko a Alpach.

10. Upatrzyłem sobie narty -

chyba Atomic Panic 165

11. Mój budżet na narty to około -

to mają być drugie narty dodatkowe więc im mniej tym lepiej, chciałbym się zamknąć w 1000zł. Nie muszą być nowe.

Podstawowe narty do jazdy już mam - patrz punkt 8. Teraz chciałbym trochę pojeździć poza trasą, może już późno na naukę, ale akurat zaczynają jeździć moje dzieci i moja córka nawet w szkółce jeździła trochę poza trasą i ze mną też chciała. Chciałbym narty która łatwo się prowadzi poza trasą, a na trasie też dobrze się sprawdzi w jeździe tyłem (np. jak będę jeździł z młodszym potomstwem, ale też dla zabawy) czy obrotach 360 na śniegu. Do parku nie mam zamiaru wjeżdżać. W zeszłym roku nawet wziąłem na jeden dzień z wypożyczani Atomic Panic 157 i było OK, ale zastanawiam się czy jak zacznę jeździć trochę ostrzej pewnie będą za krótkie, stąd przymierzam się do 165. O ile nart na trasę przetestowałem naprawdę wiele i wydaje mi się, że wybrałem świadomie, to z tego typu nartami miałem do czynienia tylko ten jeden raz więc może są inne opcje. Czy możecie mi coś poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...