Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Armada Coda 2009/10 150cm + Marker free 14 igła okazja!


Patys

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż dziś mam nartki mojej dziewczyny były przez nią używany przez caly tydzień do nauki narty nie widziały boxów skoczni czy tym podobny stan narty oceniam na db w tamtym roku wymieniałem skistoper bo się rozlecial. Wiązanie nie posiada jednej szybki cena to jedyne 270 zł plus koszt wysyłki . Narty ew.mogę dowieść do siedzib firmy pilkington. kontakt na mejl lub gg:2117467 lub telefon :725420105 myślę że cena atrakcyjna bo narta nadaja się dla niskiej osoby,kobiety czy dla młodziejaszka wiązanie dla osób powyżej 50 kilo! http://allegro.pl/show_item.php?item=2842591882

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...