Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Blizzard Magnum 7.6 Crossfire 8A2


sweetbobby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie sprzętu podanego w tytule czy warto kupic te narty ?

Moje umiejetności określam jako dobre a w góry jeżdżę po przygotowanych szlakach z zacięciem sportowym . Jako alternatywe mam narty typu race czy możecie mi pomóc w doradzeniu jaki typ narty powinienem kupić ( w drugim przypadku zastanawiam sie nad Atomic Race SL lub ST ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, zanim ktoś słusznie poprosi Cię wypełnienie właściwych tabelek według tego, nadmienię tylko, że jakość wykonania Atomic Race SL/ST pozostawia tak wiele do życzenia, że ja w ogóle nie brałbym tego pod uwagę. Spytaj sobie pierwszego z brzegu serwisanta.... - rozwarstwienia, pęknięcia laminatu, krzywe i nierówne krawędzie, itd. Dlatego pod tym względem Magnumka. Tym bardziej, że cena podobna (po dziwacznym rozszerzeniu symbolu narty mniemam, że upatrzyłeś sobie te narty w Intersporcie). Pod każdym innym względem też Magnumka. Uniwersalna, szeroka w talii, system IQ i do tego z front rockerem. Warto jednak dopytać w Intersporcie (jeśli dobrze zgadłem, że celujesz w Intersport) czy ją ograbili z jakichś technologii, które są obecne w nartach katalogowych, a nie ma w Intersportowych. Narta tylko pozornie różni się grafiką, może się też różnić tym "co w środku" - stąd cena niższa, na którą nieświadomy klient się rzuca. Oczywiście nie jest to regułą, dlatego, jak mówię, lepiej dopytać/samemu sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Magnum 7.6 bardzo fajna narta. Dobrze jeździ zarówno na trasie jak i w głębokim puchu. Jeździłem na nich cały poprzedni sezon i połowę tego. Wczoraj niestety je sprzedałem, trochę łza się w oku kręci :( Jeśli to narta z sieciówki to ja bym na Twoim miejscu wolał dołożyć parę groszy i kupił nartę u dilera

Edytowane przez wid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cross to nie jest zła narta - jeśli ktoś rozpoczyna przygodę z narciarstwem. Jeśli myślisz o używanej narcie w tym przedziale cenowym to bardzo fajne są zrówno g-force three i magnum 7.6 (z przewagą Magnum). Magnumka jest też trochę bardziej wymagająca ale w sumie to bardzo przyjazna narta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...