Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kurtka narciarska


clyn

Rekomendowane odpowiedzi

Kurtka narciarska

Cześć.

Problem kurtek był juz conajmniej trzy razy poruszany na forum ( przejzyj daty wsteczne , autorzy dadolek, likwidatorek i ktos tam jeszcze ).

Z allegro nie kupisz orginału, a na pewno nie za taką cene. W tym sezonie rozglądałem sie za odpowiednią kurtałką. Kupiłem w Maksie w warszawce już po obnizkach. W tej lub bardzo podobnej cenie masz Kilteca , Iguane , JMP i Bergsona.

Najkorzystniejsze parametry ma Kiltec 10000/10000 sporo dodatków technicznych i bajerów ( sprawdz model z 2005 na tej stronie-sprzęt - parametry 10000 ) - ceny po obniżkach kształtują się w przedziałe 500-589.

Poszukaj tez Iguana, obniżki z 700 na 500zł, parametry 5000/5000 . Ja kupiłem model IWG - ostatnia sztuka, nie ma go w spisie na tej stronie, ale jest ok. Ciekawy model to IWH - mankament to odpinany polar, zasłania wewnetrzne kieszenie.

JMP ma świetne parametry 30000/20000 ( prawie jak gore ) jest to nowy model, firma nieznana, ale cena 420 zł po obnizce. Jeżeli byś ją kupywał wprowadz małe zmiany - pod pachami, w ocieplenie wszyj suwaki, reszta prawie ok ( z wyjątkiem suwaków - moim zdaniem za delikatne ).

Bergson - słyszałem trochę negatywnych opini o firmie, lae dotyczyło sprzętu oudorowego nie narciarskiego.

Z allegro polecam tylko kurteczkę Vermont Lewis za 250 zł. Sprzedawca sprawdzony, kurteczkę byłem obejżec w sklepie w Krakowie. Parametry 5000/5000 , pozostałe nowinki techniczne w miarę ok. Nie przepłacisz, a na pewno będzie to lepsze niż Voelkl.

Twoja decyzja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...