Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kto był w Saalbach??? Piszcie jak jest


andy34

Rekomendowane odpowiedzi

Kto był w Saalbach??? Piszcie jak jest

Mój kumpel właśniue wrócił, dużo różnorodnych w tym trudnych tras, generalnie był zadowolony oprócz pogody, która jak to wiadomo lubi byc kapryśna. Ja polecamWochy :) np. Cortinę di Ampezzo albo Madonnę di Campigilio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był w Saalbach??? Piszcie jak jest

Jest bardzo OK! Mówiąc o Saalbach nie mozna zapomnieć o Hinterglemie który jest kawałek dalej i oczywiście jest połączony z tym pierwszym. A niedaleko Leogang który warto też odwiedzić. Fajne miejsce na 6-7 dni jazdy na nartach!!!!!!!!!!!!!!! Od Maishofen często trzeba jechać na łańcuchach - oczywiście zależy od pory roku!

poz.

Jano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był w Saalbach??? Piszcie jak jest

Hej!Byłem w Saalbach -Hinterglemm kilka lat temu w marcu.Było po prostu zaje...ście!!!Niesamowite trasy,dużo czarnych i świetne widoki.Mieszkałem z kilkoma rodzinami w wynajętym pensjonacie w Saalbach i uczyłem ich dzieci jazdy na nartach.Oolnie to byl mój najlepszy wyjazd i polecam okolice.W ciągu tygodnia nie udalo mi się objechac wsystkich tras.saalbach jest wyciągami połaczone z Hinterglemm,tak więc można "obskoczyć" obie strony grzbietu na których stokach leżą te dwie miejscowości , a i do Kaprun stamtąd niedaleko:)Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był w Saalbach??? Piszcie jak jest

Dzięki wszystkim! Pozdrawiam serdecznie. Saalbach Hinterglemm Leogang skusił mnie 90ma kilometrami (!) tras łatwych (wg folderów), a ja jadę z dziewczyną, którą bałbym się wpuścić na trudniejsze trasy. Dlatego właśnie tam. Wiem trochę o innych regionach, ale co z tego. Nie można samemu szusować jak się jedzie we dwójkę, a laseczka też musi wrócić zadowolona.

Ba, mam nadzieję, że tak będzie! Dzięki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...