Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer RC4 RACE SC 04/05 Wiązania


Gość metaal

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tych wiązaniach FX 12 Raiflex 2 można dokładnie wyregulować długość na buta np: dla buta o dł 314 czy 322. ( czy tylko w przybliżeniu 315 mm, 325 mm.

Napewno Japoński będzie wiedział i udzieli mi rady, z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 RACE SC 04/05 Wiązania

A wiec tak! Na wiazniu przed zamontowaniem na szyny mozesz ustawic tylko w przyblizeniu, miara jest co 5mm, ale pozniej mozesz sobie regulowac piete! (nie jestem pewnien do konca, bo teraz mam narty w serwisie, ale daje 99%)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 RACE SC 04/05 Wiązania

Witam!!

Ja tyż tak se myśle, ale co mam wciepnąć i czym przesuwać, w wiązaniach atomika jest taka śrubka, tu jakoweś blaszki. NIe bardazo mogę nimi poruszyć.

Poztrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 RACE SC 04/05 Wiązania

Musisz odkrecic srube ktora jest na srodku miedzy przodem wiazania a pietka, nastepnie zsunac wiaznie w tyl i sciagnac calkiem. Miedzy przodem a tylem jest listwa, od jej spodu jest miara i ustawiasz sobie dllugosc skorupy w przyblizeniu. Ale dlugosc skorupy ustawiasz wzgledem tylu bo tam jest skala. Nastepnie zakladasz wiazanie na szyny dokrecasz srube na srodku. Jezeli bedzie luz lub bedzie za ciasne wtedy pod tylem wiazania masz taka blaszke ktora nalezy podwazyc i wtedy regulujesz sobie dokladnie sama pietke!

W razie pytan pisz!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 RACE SC 04/05 Wiązania(SPECE OD FISZER

witam!!!

Qurde, jak ustawia się wiązania na raiflexsie to wiem( tu ustawia się co 5 mm a na upartego co 2,5 mm) Ale z tą blaszką nie mogą sobie poradzić. Tam są 2ie blaszki, rozumiem że tą górną mam podważyć i co dalej. Na siłę przesuwać, czy jest jakiś klik, czy buty powinny być wpięte.

Postruvka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 RACE SC 04/05 Wiązania(SPECE OD FISZER

Bol jest tutaj ze swoje deseczki mam w serwisie, ale z tego co pamietam to z tylu pod pietka jest jedna blaszka, ktora nalezy podwazyc i wtedy przesuwac pietka. Oczywiscie but ma byc wypiety! jezeli dostroisz juz sobie tak jak chcesz to opuszczasz ta blaszke w dol i powinienes uslyszec klik.1

c `ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość metaal

Fischer RC4 RACE SC 04/05 Wiązania(SPECE OD FISZER

Witaj!!!

No już tera wiem, bo ja kudłaty kosmaty nie wpadłem żeby pójść do sklepa i jak chłopu na miedzy by pokazali. Dzięki trocha za słabo tą blaszkę rusałem.

Postrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...