Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

RC4 RACE SC - uszkodzony laminat?


botar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po ostatnim wyjezdzie na narty, wkladajac je do samochodu zauwazylem, ze na jednej mam zdarty laminat tuz za tylnym wiazaniem (z boku) na dlugosci okolo 2 cm, szerokosci 0.5cm, a jeśli chodzi o glebokosc, to widac juz cos, co wyglada jak drewno (czyli jakies 1-2 mm). Sam nie wiem kiedy to sie moglo stac, do tego widac, ze zaciecie idzie od tylu do przodu narty. Narty to tegoroczne RC4 RACE SC. I teraz moje pytania:

1. Czy jest to kosmetyczne uszkodzenie, czy moze grozi powazniejszymi uszkodzeniami? Bo nie wiem czy moge bez obaw jezdzic, czy brac sie za naprawe?

2. Czy znacie jakis serwis w Krakowie, ktory moglby sie podjac naprawy tego uszkodzenia?

Z gory dziekuje za odpowiedzi,

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

RC4 RACE SC - uszkodzony laminat?

nie bój nic, jeździj, możesz to poxipolem załatać , ale nikt lepiej tego nie zrobi. Nie powinno stać się nic w stylu pęknięcia narty. Oczywiście pewne jest tylko to że Kopernik nie żyje , ale prawdopodobieństwo jest niskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...