Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kilka pytań amatora...


Gutek MM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w sezonie ubiegłym pierwszy raz jeźziłem na nartach, tylko jeden raz na dodatek. Aktualnie nabyłem, a raczej dostałem w prezencie sprzęt, jeden sezon używany, i nie wiem czy nadaje się ten sprzęt dla mnie. Proszę o radę.

Narty - Rossignol Toon Wide

Zapięcia - Marker

Buty - Lange XR Comfort

Kijki - Fizan Vega (nie wiem które to firma, poprostu tak jest na nich napisane)

Ważę 85 kg, wzrost 1,80 m, narty są również długości 1,80.

Co sądzicie o tym sprzęcie, czy nadaje się do nauki ??

PS> muszę nabyć jakieś gogle, nie chciałbym kupić kiepskich, a jestem zupełnie zielony w temacie> proszę poradźcie jakieś dobre a zarazem przystępne cenowo. Na nart planuje jeździćconajniej 2 razy w miesiacu 0 w sezonie oczywiście

Pozdrawiam> Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań amatora...

jeździćconajniej 2 razy w miesiacu 0 w sezonie oczywiście

co to oznacza:D

wiec jezeli chodzi o narty to za dloogie jak dla mnie powinieneś mieć tak 165 170cm długości

wiązania czyli jak dla Ciebie zapięcia ok bo Marker to dobra firma

Buty wedle uznania jak sie dobrze czujesz to jeździsz

kijki to błachostka każde są dobre:d

a jeżeli chodzi o gogle to w przystępnej cenie dobre okulary to tylko gogle firmy BRENDA bo nie są drogie a świetnie trzymają nieparują i jest glancuś cycus:D

no to moje zdanie znasz:]

pozdro Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań amatora...

jesli chodzi o narty to na pewno byloby Ci latwiej doskonalic technike jazdy na nieco krotszych nartkach mysle ze takich 165- 170 dlugosci Ja jezdze na nartkach slalomowych mają dl. 150 ja mam 160 wzrostu

jesli chodzi o wiazania to Marker jest dobra marka

gogle: ja mam jeden sposob kupuje w miare najtansze poniewaz to jest cos co csie szybko psuje albo latwo gubi i stwierdzilam ze nie bede inwestowac duzo kaski w gogle (juz mam trzecie w tym sezonie)

mysle ze reszta jest ok

pozdrawiam Karolcia

zycze powodzenia w buszowaniu postokach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań amatora...

Dzięki za pomoc, wiem że krótsze byłyby bardziej odpowiednie, ale to jest prezent od znajomego który po pierwszym razie na nartach przerzucił się na deskę, a darowanemu koniowi..... jakbym miał takowy sprzęt nabyć to zapewne kupiłbym krótsze.

Pozdrawiam> Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań amatora...

heja

ja się tez `szlifowałem` na podobnych toonach rossignola i mile je bardzo wspominam;) tez były mojego wzrostu, tylko twardszy model, ale w sumie myślę ze na wiele je stać wbrew pozorom.. jesli planujesz być samoukiem to chyba jest dużo lepszy wybór niz jakieś krótkie i mocno wcięte narty, ale to tylko moja opinia oparta na własnych doświadczeniach;)

pzdrv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...