Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wybór nart - FISCHER PROGRESSOR 800 + RS11 175cm 2014 ?


Raschey

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/fischer-progressor-800-rs11-175cm-2014r-i4856505801.html

Proszę o pomoc w wyborze nart. Czytałem że akurat te są uniwersalne i user frendly na czym mi zależy.

1. Mężczyzna,

2. 32lat,

3. Ważę 93kg,

4. mam 187cm wzrostu,

5. Jak długo jeździsz na nartach ? 8 lat

6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 6

7. Jakie masz buty ? tecnica phoenix 80 air shell

8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? ( opisz swoje wrażenia ) różne z wypożyczalni, nie lubie walczyć z nartą, na sztywne narty jestem za słaby

9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? Bardziej częste, szybkie skręty ala slalom niż szybka jazda długim skrętem ale to drugie też się zdarza.

10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? ( niebieskie, czerwone, czarne, sztruks, muldy, jazda pozatrasowa ) bardziej niebieskie/czerwone i sztruks,jazda poza trasą też bardzo mi się podoba, na muldy jestem za słaby/mało wysportowany żeby jazda po nich sprawiała mi przyjemność,podobnie z czarnymi trasami

11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? ( turystycznie, sportowo ) zdecydowanie turystycznie

12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? Kondycja bardzo przeciętna, lubię sport ale czasu brak, rower czasami,basen czasami. Z 10 dni. Zależy od możliwości.

13. Możliwości finansowe maksymalnie ok 1000, ale jestem w stanie do tych 1200 dołożyć jak warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Proszę o pomoc w wyborze nart.....

Witam. Nie jestem gościem który doradza w doborze nart, ale urzekła mnie szczerość twojej wypowiedzi.

Myślę, że to dobry wybór. Narta przeciętna, ale ty właśnie takiej potrzebujesz.

Mógłbym napisać, że za krótka ale ta jest najdłuższa w tym modelu więc nie będę się wygłupiał.

Gdybyś jednak zrezygnował z Fischera to każda inna narta z grupy AM w tej długości lub 180cm powinna być dobra.

Progresora 800 ma mój szwagier (gabaryty podobne) i jest zadowolony. Do lajtowej (turystycznej) jazdy narta OK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...