Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szukam ekonomicznego wyjazdu 14.02-21.02 dla rodziny do Austrii lub Włoch


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Do tej pory jeździliśmy w Polsce, dlatego chętnie skorzystalibyśmy z doświadczeń forumowiczów i podpięlibyśmy się do wyjazdu w dniach 14.02-21.02. Dzieci 10 i 12 lat.

Ewentualnie, wdzięczny byłbym za polecenie jakiegoś miejsca w klasie ekonomicznej :-)

Jesteśmy z Bydgoszczy.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Wasz termin wyjazdu nie jest "sztywny" to zapraszam na wyjazd do Paganelli, przesyłam link do mojego wpisu http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/19448-Włochy-Paganella-wolne-miejsca-w-autokarze-termin-21-28.02.2015 zostały nam 4 miejsca w 8 osobowej kwaterze (cena 890 euro za cała kwaterę)

Pozdrawiam,

Radek

Edytowane przez radek111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź,

niestety ze względu na to, że jestem początkującym forumowiczem, nie mogę wysyłać prywatnych maili.

Czy mógłbyś podesłać mi na PRIV swój nr telefonu ? jeżeli jutro udałoby mi się w firmie zmienić termin urlopu, chciałbym się z Tobą skontaktować.

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aby nie zakladac nowego watku podpinam sie. Ja, moja dziewczyna, kolega (26 - 23, 25) (studenci) ja bardziej zaawansowany a reszta średnio, jazda na nartach. Jesteśmy chętni na jakiś wyjazd Austria , Włochy od np. 31 .01 - 8.02.2015 termin do ustalenia i ilość dni. Poszukujemy osob chętnych do wspolnego wyjazdu , grupe zoorganizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aby nie zakladac nowego watku podpinam sie. Ja, moja dziewczyna, kolega (26 - 23, 25) (studenci) ja bardziej zaawansowany a reszta średnio, jazda na nartach. Jesteśmy chętni na jakiś wyjazd Austria , Włochy od np. 31 .01 - 8.02.2015 termin do ustalenia i ilość dni. Poszukujemy osob chętnych do wspolnego wyjazdu , grupe zoorganizowana.

ja w terminie 06.02-15.02 wybieram się mimo że jestem starszy z biurem studenckim na wyjazd do włoch - cena ze skipasem 1800 zł wiec drogo nie jest

http://www.feeltheflow.pl/offer/show/46/x-te-ferie-feel-the-flow-age-25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Włochy 14-21

Hej my mamy mała ekipę 4 osobową i jedziemy do mega tanich apartamentów do osrodka Paganella, za niewielką cenę jest tam mega klimat no i fajnie przygotowane stoki, dam Ci namiary na rezydencje, zadzwon łatwiej się dogadac, też jedziemy 14-21.02

504544516

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my mamy mała ekipę 4 osobową i jedziemy do mega tanich apartamentów do osrodka Paganella, za niewielką cenę jest tam mega klimat no i fajnie przygotowane stoki, dam Ci namiary na rezydencje, zadzwon łatwiej się dogadac, też jedziemy 14-21.02

504544516

Łukasz

Witam.

Macie wolne miejsca w apartamencie, czy tylko namiary do rezydencji. Jaka to jest "niewielka cena"?

Potrzebuję namiary na 4 miejsca dla rodziny.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...