Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wybór nowych nart


olafasola

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Jestem kobietą, mam 173 cm wzrostu. Obecnie jeżdżę na damskich nartach Blizzard emotion. Narty te są już za miękkie i szukam czegoś żeby rozwijać moje umiejętności. Krawędziuję już dobrze. Moje umiejętności oceniam na średniozaawansowane. Szukam nart, na których dobrze by mi się jeździło na stokach, wiadomo uwzględniając muldy i średnie warunki. Damskie narty raczej odpadają. Zastanawiałam się nad nartami Fischer Progressor 800 LE ROCKER + wiązania RS11 Powerrail 2015, 165 cm. Myślałam też nad Atomic Nomad Radon 164 cm. Co sądzicie o tych nartach i czy moglibyście mi może poradzić coś innego. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Ankieta:

1. Płeć -kobieta

2. Wiek -25 lat

3. Waga -65 kg

4. Wzrost -173 cm

5. Na nartach jeżdżę od 7 sezonów, ( 14 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na 6

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

7. Moje buty to - Dalbello Aspire 75

8. Teraz jeżdżę na nartach/model -Blizzard Emotion

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - raczej długim skrętem, rekreacyjną, po przygotowanych stokach

10. Upatrzyłem sobie narty - Narty Fischer Progressor 800 LE ROCKER + wiązania RS11 Powerrail 2015, Atomic Nomad Radon

11. Mój budżet na narty to około - 1500 zł

Edytowane przez olafasola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, skoro przymierzasz się do testowania (a tak jest najlepiej) to sama będziesz potrafiła ocenić jak Ci się na tych nartach jeździ. Moim zdaniem to dobry kierunek jeśli nie masz jakichś wybitnych ambicji slalomowo/gigantowych na trasie ;)

Ważne tylko żebyś nie brała nart za krótkich, bo teraz allmountainy chyba w większości mają rocker taki czy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, skoro przymierzasz się do testowania (a tak jest najlepiej) to sama będziesz potrafiła ocenić jak Ci się na tych nartach jeździ. Moim zdaniem to dobry kierunek jeśli nie masz jakichś wybitnych ambicji slalomowo/gigantowych na trasie ;)

Właśnie chciałam usłyszeć jakieś propozycje może innych nart żebym wiedziała co wypożyczyć.

Ważne tylko żebyś nie brała nart za krótkich, bo teraz allmountainy chyba w większości mają rocker taki czy inny.

Co sądzisz o długości 165 cm dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...