Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki na Mosornym


Wasyl81

Rekomendowane odpowiedzi

Warunki na Mosornym

Ja byłem tam podczas family cup dokładnie tydzień temu (11.03). Trasa jest bardzo fajna gdyby nie wypłaszczenie na samym środku trasy;/ Jak dla mnie wyciag jedzie troszkę za długo (ok 10 minutek) ale da się przeżyć ;) , szkoda tylko że mamy do wyboru tylko jedną trasę nie licząc możliwości jazdy pod wyciągiem ale nie polecam tego rozwiązania z powodu możliwości uszkodzenie nartki ;). W piątek kolejki nie było wogóle, w sobotę podobno było troszkę gorzej. Nie wiem jak jest podczas ferii (przepustowość tych krzeseł to, aż lub tylko, ok. 2500 osób na godzinę. Polecam rozwiązanie wzięcia noclegu w pensjonacie mosorny grón zaraz pod wyciągiem. NIe traci się czasu na dojazd oraz w trakcie jazdy można na chwilkę skoczyć do pokoju. Zwłaszcza podczas takiej imprezy jak family cup, bardzo nam tego brakowało aby pójść na chwilkę do pokoju i odpocząć / knajpa to nie to samo/

Ogólnie ośrodek oceniam pozytywnie, jest godzien polecenia. Przy dłuższym pobycie / 2 tygodnie / może być nudno z względu na jedną trasę.

Pozdrawiam Szteker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...