Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Papiery na Instruktora PZN??


kozlow

Rekomendowane odpowiedzi

Papiery na Instruktora PZN??

wiadomo, że pewne rzeczy się generalizuje i wszędzie się trafią wyjątki ... ale poziom kursów i kursantów na instruktora menisu to nawet więcej niż żenada, a szkółka niedzielna wygląda przy tym jak mocny klub sportowy ...

.::ski2die::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papiery na Instruktora PZN??

HaHa... wiedziałem ze coś w tym jest, ale chodziło mi tylko czy istnieje mozliwosc robienia papierów Instruktora PZN niezaliczajac PI a majac jedynie papiery Menisu :)...a co do umiejętności no cóż... sam nie wiem nie widziałem jak jezdza ludzie z papierami Menisu... wiec niebede ich oceniac, Interesuje mnie to poniewaz chce sobie odrobine skrócić droge do instruktora, chodzi o czas... tylko i wyłacznie poniewaz zrobienie PI to od cholery czasu ktorego nie mam zabardzo w roku szkolnym, moze gdybym mieszkał bliżej gór?! w sumie PI tak na dobra sprawe nic nie daje więc, no jedynie mozliwosc `robienia Instruktora.... a takie coś to w sumie trzy tygodnie w dosc sporych odstępach... ok dziękuje:)

narazie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papiery na Instruktora PZN??

Z tego co sie dowiadywałem, to jest taka opcja, żeby po instruktoże menisu iść od razu na egzamin regionalny. Po jego zaliczeniu na kurs instruktorski. Jeśli chodzi o poziom, to wg. mnie niewielu Instruktorów MENISu ma szanse na zaliczenie egzaminu regionalnego (wyjątki oczywiście są, ale tylko potwierdzają regułę).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...