Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SALOMON X-WAVE 8 a NORDICA GTS 10?


oasisman

Rekomendowane odpowiedzi

SALOMON X-WAVE 8 a NORDICA GTS 10?

tak maja flex 100... x-wave 8 i gts-y maja raptem o 10 mniej flex-u. Te buty mie będe zatwarde nie ma sie co martwic (x-wave 9)... szczegulnie do tych nart z tego co wyczytałem masz race sc... te buty bede w sam raz... chociaz zastanawiał bym sie na twoim miejscu nad salomonami crossmax maja flex 110. przy tego rodzaju nartach but nie moze bybc zbyt miekki... sam w tym roku jezdziłem na x-wave 9... mam narty RC4 WC RC... i jak dla mnie to ciut za miekkie byly. Ale pewnie nie jestes duzy wiec spokojnie x-wave 9 starczy, beda ok, no i jak wczesniej pisałem sa bardzo wygodne. jezeli bedzie po jakims czasie zacznie uwierac cie noga to zawsze mozesz sobie po kazdym zjezdzie odpiac klamry,ale to dosc normalne, wiadomo ze twarde buty nigdy nie bede tak wygodne jak miekksze z flexem np: 60-80. to chyba tyle:)

pozdrawiam i zycze udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SALOMON X-WAVE 8 a NORDICA GTS 10?

moje doswiadczenia z butami sugeruja raczej, ze doswiadczenia innych nie maja wielkiego znaczenia. Chyba, ze akurat macie zupelnie identyczna stope- jakies szanse na to sa, ale chyba nie takie znow duze

Przymierz i wybierz te, ktore Ci bardziej pasuja

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SALOMON X-WAVE 8 a NORDICA GTS 10?

niechciałbym cie rozczrować, ale jej nie formowałem jak narazie. w sumie sama sie dopsowała. chodziłem w nich po domu poprostu, ale spokojnie mozesz isc do dobrego serwisu i tam ci uformuja wkładek bez najmniejszych problemów, jezeli jestes z warszawy (lub poznań) to polecam skiteam, lub w warszawie na szczesliwicach jest bardzo dobry serwis. to chyba tyle pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...