Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Potrzebuje Fachowej pomocy :)


Hubix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Poszukuję pomocy w doborze całego sprzętu narciarskiego(buty, narty, kask, gogle,). Jeżdżę od 3 lat na nartach i postanowiłem zaopatrzyć się w swój sprzęt gdyż duże pieniądze płaciłem za wypożyczanie. Jazda przeważnie po przygotowanych stokach(ale nie zawsze), planuje wyjazdy za granice na bardziej zaawansowane trasy dlatego chcę kupić sprzęt żeby być przygotowanym.

1. Płeć - Mężczyzna

2. Wiek - 18

3. Waga - 77-82 kg.

4. Wzrost - 182 cm

5. Na nartach jeżdżę od 3 sezonów.

6. Moje umiejętności określam na 6/7

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

7. Narty( wiadomo z wiązaniami). ( Race czy AM ? ). Kwota to myślę że max do 1000zł.

Buty. Nie mam zielonego pojęcia jakie :) Kwota do 350zł.

Kask i gogle. Wolałbym coś troszeczkę lepszego. Kwota na obie rzeczy to max 350zł.

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Nie miałem jeszcze swoich :(

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - skręt krótki, sportowo, dynamicznie i mocno póki mogę, rekreacyjnie jak już padnę.

10. Upatrzyłem sobie narty - Żadnych konkretnych, Chcę czegoś uniwersalnego, niekoniecznie "wyścigowego" ale z nutą agresji- narty mają służyć do normalnej jazdy przez wszystkie dni sezonu.

Jestem ZIELONY w tych tematach więc jak pisałem jakieś bzdury to proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nje napisze:

Nie oszczędzaj na butach. Budżet z nart przesuń na kapcie i kup cos za wiecej jak 350 pln /w tej cenie używki lub za miękkie skorupy. Jesli jeździsz na 6-7 to flex 100 a taki but to wydatek 600-1k w zależności od producenta. Zajrzyj w przyklejone jak wybrac buty i zapoznaj sie z tekstem. Narty wypożyczaj. Bedziesz z grubsza wiedział czego szukac w nastepnym sezonie /lub kupisz cos na koniec tego co sie zaczyna w dobrej cenie/

Kask i gogle - kup razem tj zmierz czy gogle beda psowac do kasku. Niezle kaski są juz za nieduże pieniądze natomiast za porządna optykę ktora pozwoli ci cos widzieć w zwyczajową zimową aurę to juz trzeba zainwestować. Zwracaj uwage na wentylacje w goglach - jak bedzie lipna to beda parowały co jest upierdliwe i popsuje nawet najlepsze szkła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup czerwone (JC spodobało mi się :biggrin: )

PS.18 lat 3 sezony i umiejętności... 7 :eek: mamy zdolną młodzież! :biggrin:

PS2. z twojego postu KUP ZIELONE tak jak TY!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...