Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

CZY SALOMONY CROSSMAXY 10 PERFORMA?


livid

Rekomendowane odpowiedzi

CZY SALOMONY CROSSMAXY 10 PERFORMA?

zapomniałes dodać, że szybko a to istootne... na jakim sprzecie smigasz i jaki styl jazdy preferujesz. . . jezeli masz szeroka stope, wysokie podbicie albo grubą pęcine to napewno potrzebujesz butów salomona. . . performa jest mięęka z tego co sie orientuje (flex cos ok.75) . . . jeżeli lubisz sobie pojeździć szybko to powinines wybrac cos z lini x-wave . . . np: x-wave 8 ( flex90) są takie allroundowe napewno bedziesz mógł w nich posmigac szybko, są wygodne i dość twarde takie akurat... ja sam jeżdże dość agresywnie i szybko ma narty z gr. WC więc o kapciach nie ma mowy, ja śmigam na X-wave 9 i jestem z nich bardzo zadowolony. . . Jednym słowem powinienęś wybrać coś z lini x-wave, napewno bedziesz zadowolony.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY SALOMONY CROSSMAXY 10 PERFORMA?

Fischery RC4 są bardzo dobre. . . mniemam, że kręcisz się wokół RACE. . . tak czy siak. . . performa juz ci odpada. . . X-wave 9 bedą w sam raz. . . będziesz z nich zadowolony. . . między flex-em 85 a 100 jest dość duża różnica. . . według mnie i pewnie wielu innych ludzi performy bedą za miękkie. . .

mam nadzieje, że masz czysta sytuacje . . .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY SALOMONY CROSSMAXY 10 PERFORMA?

od kogo kupic narty? znasz moze kogos kto moglby mi pomoc? slyszalem na forum o kims takim jak Japonski on podobno we fischeze pracuje czy cos takiego mam na narty 1000pln wiec pewnie jakies uzywki jesli chce kupic RC4 mozesz jakos pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...