Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austria od 16/03 albo Francja od 19/03 i potem ponownie Francja od 02/04 na tydzien


Rekomendowane odpowiedzi

2 opcje wyjazdu:

- Wyjazd 16go marca – pobyt do 19 marca w Alpach Austriackich (karnety + noclegi ok. 650zł), nastepnie wieczorem 19go przejazd do Alp Francuskich (karnety + noclegi ok. 800zł) jeździmy ciągle od 20go marca do 25 marca włącznie (6 dni jazdy) w Alpach Francuskich i wracamy. Zrzuta na benzyne.

- Druga opcja to ten sam wyjazd tylko, że bez Alp Austriackich … a wiec wyjazd 19go marca wczesnie rano, dojazd wieczorem i jazdy od niedzieli do piątku. Powrót 26go na święconkę.

Wyjazd jest prywatny. Są 2-3 miejsca do zajęcia.

Jak ktoś jest zdecydowany na wyjazd to proszę o kontakt.

Co do regionów to korzystam z ofert Snowtrexa. Na te terminy mają ciekawe oferty na Ga-pa i Superdevoulay…. Ale można też VAL THORENS we Francji (co osobiście bym preferował…cena może być jedynie trochu wieksza)

Albo z chęcia się dołącze jak ktos ma ciekawy wyjazd… ale nie grupowy…nie mam siły pić [:)]

Rownież od 2 kwietnia na tydzień szukam chętnych do auta lub z autem...najprawdopodobniej Val Thorens...lub coś innego po dogadaniu...ale Francja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja chciałem jechać do Livigno od 9 kwietnia (free ski), podłączyłem się pod pewną grupę ale trochę zostałem wy..ny dlatego próbuję zabrać się z kimś poważnym.

Generalnie widzę że można pobyt z karnetem wyhaczyć za 1000-1300zł - tydzień. Jestem za opcją z "aneksem kuchennym" i pichceniem czegoś na własną rękę choć gdzieś widziałem niedrogą opcję HB. Jestem ze Świebodzina - wylot z Polski na Świecko :) . Mam auto Opla Astra ale nie jest to diesel ani lpg - kupiłem go pod małe przebiegi - więc nie jest jakoś ekonomiczny. Od biedy można nim pojechać. Lepsze to chyba niż biała linia która jedzie dość długo i kosztuje nie mało. Optymalnie byłoby znaleźć kogoś z dostępem do małego busa :).

Francja jest tańsza ale to chyba +500km więc kosztowo przypuszczam wyniesie więcej. No chyba że masz eko-auto :)

Jacek

Edytowane przez stupkiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof mięsiak - moje FB .... latwiejszy kontakt - Zielona Góra .... teraz jade na Francje... w kwietniu chcialbym od 2 kwietnia..gdizekolwiek :)

Mój FB - Stupkiewicz. Dałem Ci zaproszenie - mam nadzieję że do Ciebie bo jest dwóch ;). J

estem za opcją Livigno tam freeski od 9 kwietnia- nie wiem czy nie trzeba już rezerwacji robić? Niedawno dostałem info z pewnego biura że są trzeba się spieszyć.

Jeśli od 2go to można się rozejrzeć za czymś innym. A z tą Francją to jak to wygląda bo ceno to widziałem że zdecydowanie taniej niż It czy Au.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...