Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty dla dziewczyny!!!


dvkarol69

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o narty dla dziewczyny 157cm, 52kg wagi. Średnio zaawansowana,

tzn. zjazdy także z tras czerwonych. Czy Atomic Race 6 JR (junior) 150cm to

nie za miękka narta? Do tej pory jeździła na klasycznej Kastle 164cm

długości!!! Styl jazdy: długie skręty, raczej nie za szybko.

Co możecie powiedzieć o Elan Whisper Pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty dla dziewczyny!!!

Ja kupilem Salomon Equipe 10T 3V race Powerplate Junior o dlugosci 150cm dla dziewczyny 153cm i 50kg.

Narta trzyma swietnie nie ma problemu ze jest zamieka. Testowalismy ja juz w tym roku na lodowcu zarowno na miekkim i na twardym sniegu.

Dziewczyna radzi sobie swietnie na tej narcie.

Ostatnio miala wlasnie Elany i polamala. Te narty sa robione z pazdzierza.

Widzialem wlasnie dzis ze Rossignol wypuscil ciekawa kolekcje Juniorska.

Ciekawa opcja to Rossignol 9S Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty dla dziewczyny!!!

atomici z natury nie należą do nart miękkich. nie szukaj nart pod względem ich miękkości czy twardości. moja żoma (160 cm.i 49 kg) jeżdziła na atomicach niebieskich(modelu już nie pamiętam potem wymieniłem jej na atomiki 150 cm-ten sam model a teraz jeżdzi na fischerach 145 cm i twierdzi że są super. ja proponuję jeśli chcesz nowe narty to są teraz specjalne serie dla kobiet pogrupowane według umiejętności i preferencji jazdy kup sobie NTN i tam napewmo coś dobierzecie.

ps: w maxie została spora kolekcja z ubiełego sezonu są znacznie tańsze niż ich odpowiedniki tegoroczne tylko wtedy mosisz mieć w rękach ubiegłoroczny NTN chyba można go zamówić na tej stronie.

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...