Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kupie fischera rc4 world cup sc z 2003/2004


lukas19821982

Rekomendowane odpowiedzi

kupie fischera rc4 world cup sc z 2003/2004

czesc

jesli chodzi o rodzaj wiazania to jest dla mnie mniej istotne, chodzi mi o taliowanie bo z sezonu 2003/2004 bylo hyba takie jak w sezonie 2002/2003 i chcialbnym taka narte , a tee z 2004/2005 i tegoroczny maja mniejsze taliowanietak wiec jesli ktos wie cos o modelu 2003/2004 lub 2002/2003 fischer wc sc nieuzywanym to prosze sie do mnie zglosic:)

pozdro

lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie fischera rc4 world cup sc z 2003/2004

Witam Ja ich szukałem ostatnio i nigdzie ich już niestety nie znalazłem:( Znalazłem tylko na 150 a ja chciałem 165 Cieżko mi powiedzieć czy jest jeszcze szansa je dostać teraz ale życze powodzenia moze tobie się uda

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Romek

przepraszam ze adres jest malo zrozumialy ale jezeli sie w takich miejscahc wpisuje pelny adres czyli nie zastepujac @ opisem [et] to natychmiast masa spamu trafia na konto zatem zerknij na strone : http://mikosport.dbe.pl/ tam jest kontakt tel i e-mail do człowieka który zajmuje sie sprzętem, ja u tego Pana kupowałem sporo nart dla wielu znajomych i dla siebie zawsze ma dobre ceny i zdrowe podejscie do sprawy, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...