Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy Ktos pomoze?Jak zamontowac i ustawic wiazania?


qla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

W koncu zakupiłem buty, pasuja jak ulał, nigdzie nie pija, sa to Tecnici Vento6, stad moje pytanie.

Mam narciory Fischer RX8 i do tego Fischer`owskie wiązania FS11 raiflex2, to co sie dowiedziałem w sklepach w 3miescie, to stwierdzili,ze te wiazania sa za slabe do tych nart i musze je wymienic( oczywiscie najlepiej kupic u nich, juz mi probowali wcisnac) czy to prawda??? nie moge tych wiazan zamontowac?? czy bede zagrozony kontuzja??co do nastepnego pytania, to jak mam je zamontowac?? mam wszystko osobno, mniej wiecej wiem co i jak, wg instrukcji, tylko jaka odleglosc ustawic na plycie w stosunku do buta??? z boku buta mam napisane 314 mm, czyli to co rozumiem to pewnie rozstaw, jednak podzialka na plycie jest co 5 mm, to ustawic na 310mmm czy na 315mm??? Wiem, ze pisze chaotycznie, jednak mysle,ze wiecie o co mi chodzi :)), jak juz je zamontuje, to na jaka wartosc ustawic wiazania??? waze okolo 67kg, 178cm wzrostu, narta o dlugosci 165cm, jezdze w miare dobrze i lubie agresywna jazde, nie chce korzystac z 3miejskich serwisow, poniewaz nie mam do nich zaufania. dzieki za pomoc i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktos pomoze?Jak zamontowac i ustawic wiazania?

Po pierwsze nie sluchaj co pisza inni.

NIE POWINIENES SAM NIC GRZEBAC PRZY WIAZANIACH !!!

I tego sie trzymajmy.

Pzodrawiam

Bobic by Fischer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktos pomoze?Jak zamontowac i ustawic wiazania?

Nie, nie zabolalo. Wrecz przeciwnie. Smieje sie z takich odpowiedzi po prostu.

Sorry, ale mnie nikt nie placi za odpisywanie tutaj na posty, wiec nie wiem o co Ci biega. Ja mam co robic, az za duzo.

Pozdrawiam i sobie bede juz tylko patrzyl, co wypisujecie na temat nart.

A Tobie expert zycze udanego majstrowania przy wiazaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...