Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty na siwerzy snieg - gdzie mozna wyporzyczyc


jarek

Rekomendowane odpowiedzi

W styczniu w Zakopanym probowalem wyporzyczyc narty freerideowe takie do jazdy poza trasami i nigdzie nie znalazlem!!! Fischer nie mial (Delta Sport), Salomon nie mial (sklep na Krupowkach i wyporzyczalnia pod Nosalem), Rossignol nie mial ..., moze ktos wie gdzie w Zakopcu takie narty mozna wypozyczyc, bo w tym roku bede znowu szukal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty na siweŻy snieg - gdzie mozna wyporzyczyc

no ja wiem ale jest tak, ze pisze cos wysylam i potem jak patrze co napisalem to dopiero wlasne byki wala mnie po oczach, świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży świeży lekcje odrobione ;))))) a swoja droga to zobacz co napisales w tytule posta :)))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...