romek344 Napisano 31 Grudzień 2005 Zgłoszenie Share Napisano 31 Grudzień 2005 W połowie stycznia wybieram się z rodziną do Maso Corto i mam problem -chcę jechać przez niemcy omijając czechy . W razie złej pogody zmuszony będę gdzieś przenocować. Czy macie jakieś namiary na sprawdzone noclegi w przystępnej cenie. Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi