Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szkolenie dla 16-latków - wyjazd?


tymon_tm

Rekomendowane odpowiedzi

hej

chcę wysłać 16 letnią siostrę na obóz , najlepiej połączony z kursem kwalifikacyjnym. wyszło to trochę w ostatniej chwili, dlatego jeśli ktoś z was moze mi polecić gdzie się z tym fantem udać (najlpeiej jakieś linki) będę bardzo wdzieczny. czy tego typu imprezy organizowane są za granicą (alpy, dolomity?), czy można takich obozów swyjazdów szukac w biurach podrózy?

z góry dzięki za wszelkie info

ps. jeśli ktos z was takie wyjazdy organizuje także interesuje mnie najbardziej termin po 28 stycznia. senks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkolenie dla 16-latków - wyjazd?

A zagladales tutaj http://www.sitn.pl/ ?? Ciekawa strona , wejdz w szkolenia i tam mozna sie poedukowac , a jak nie to tam jest chyba numer kontaktowy to trzeba zadzwonic.Tez mam zamiar wyskoczyc na to szkolenie tylko ze w nastepnym sezonie , kurs kwalifikacyjny , itp. Albo zostac demonstratorem :] ale na pomocnika musze czekac chyba jeszcze jeden rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkolenie dla 16-latków - wyjazd?

Ja niedlugo 16 zaczynam , wiec od 16 chyba mozna startowac , a ja na pierwszy raz chyba tez gdzies do Polski uderze , pozniej moze sie zapuszcze za granice , zobaczymy...czas pokaze , narazie wystarczylby mi stopien "demonstratora" albo "pomocnik instruktora" , wiec jak cos to 16 lat niedlugo bede mial :D a Ty Luku ile masz? Razniej tez mozna poszusowac :-] Jutro mialem jechac do Bialki na Wysoki Wierch albo Litwinke , ale odstraszyla mnie pogoda , za baaaaaaaardzo niska temperatura :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkolenie dla 16-latków - wyjazd?

spoko oscar ja 16 to dopiero na nastepny sezon skoncze....

o ile bedzie na tyle fundusza to zrobiłbym kwalifikacyjny (a przynajmniej sprubował) i najlpiej w szczyrku bo mam nie daleko, daj gg to się jeszcze dogadamy bo nie chce nic obiecywac

demonstratora mozna robic do 16 roku zycia, pozniej juz trzeba kwalifikacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...