Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kwatery w austrii


szparaa

Rekomendowane odpowiedzi

kwatery w austrii

Mam takie wrazenie ze noclegi w Austrii podrozaly jakies 20% przez ostatnie 2 lata, tez macie takie doswiadczenia?

A jezeli chodzi o rezerwacje to kazdy resort ma swoja strone internetowa na ktorej mozna wyszukiwac nocelegi i czasem rowniez rezerwowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwatery w austrii

A nie lepiej jechać w ciemno i szukać lokum na miejscu. Nie wiem jak jest teraz w sezonie, ale ja jeżdżę do Austrii w kwietniu i październiku i nie ma z tym problemu. A i cenę można potargować. Ostatnio na Tux'ie jeździliśmy od kwatery do kwatery i wszyscy chcieli 23-26 EUR/dzień/osobę za samo spanie, aż trafiliśmy do bardzo miłej starszej Pani, która ugościła nas za 18 EUR ze śniadaniem; składanie piżamek i posłanie łóżka gratis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwatery w austrii

Najlepiej wybierz sobie ośrodek, następnie wejsź na stronę tego ośrodka i zamów katalog z bazą noclegową. Przyślą Ci wszystkie informacje wraz z cenami. Potem wybierasz odpowiadający Ci obiekt wysyłasz e-maila z zapytaniem, rezerwujesz i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...