Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Omijajcie wyciag w Kasinie Wielkiej


lukas19821982

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wlasnie wrocilem ze wspomnianego wyciagu i chcialbym podzielic sie w Wami moimi odczuciami na jego temat...otoz po wykupieniu karnetu czasowego o godzinie 1830 zamierzalem jezdzic do 22, ale o 21 panowie obsluga poinformowali mnie i pozostalych zdziwionych narciarzy, ze zamykaja o 21, poniewaz sa ferie a w ferie wyciag funkcjonuje tylko do 21...problem w tym ze w woj. malopolskim ferie zaczynaja sie 12 lutego, wiec jednym slowem narciarze zostali oszukani...pomijajac fakt, ze w przypadku, gdybym o tej zmianie zostal wczesniej poinformowany, to nie kupowalbym karnetu czasowego, to dodatkowo raczej pojechalbym do bialki, gdzie szanuja klientow i mozna jezdzic do 22, podobnie przedstawiala sie kwestia obslugi w lokalu kolo wyciagu... Pani Wladczyni kucharka stwierdzila o 2055 ze frytek mi nie sprzeda, bo jest za pozno...pomijam juz fakt, ze stok chyba od dawna nie widzial ratraka, bo na prawie calej dlugosci lezal nie ubity snieg, tworzac ciezkie do przejechania obszary

podsumowujac, Kasinie Wielkiej Gratulujemy Socjalistycznego Podejscia do Klientow

pozdrawiam i zycze udanego szusowania do 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijajcie wyciag w Kasinie Wielkiej

Kiedyś dawno(z 15 lat temu)przyjechałem do Korbielowa na 8:00 a panowie od wyciągów jak nas zobaczyli to powiedzieli że jak nas będzie conajmniej 10 to uruchomią wyciąg. Było nas niestety tylko 3 i czekaliśmy do 11 aż ktoś dojedzie.

W Rycerce za Żywcem jest wyciąg z nawet ładną trasą kiedyś było to KWK Brzeszcze, a terz jest to jakiejś agencji....

W zeszłym sezonie będąc w "interesach" w Żywcu postanowiłem skontrolować co się tam dzieje po latach bo ostatnio tam byłem za dobrych czasów dla górników jak jeszcze mieli G-książeczki* itd.)))) Do wyciągu trzeba się wystyrmać ze 200 metrów pod górę, jak tam wylazłem to zatakował mnie pies na szczęście na łańcuchu, po chwili z dolnej stacji wuszedł pan w kapciach i bardzo grzecznie spytał czego szukam i dowiedziałem się że wyciąg chodzi tylko w sobotę i niedzielę z zastrzeżeniem jak są ludzie ile ich ma być nie chciał zdradzić, a że w ferie jak przyjechali ludzie to nawet w tygodniu chodził..... no rence opadają. Dodam jeszcze że trasa była wyratrakowana wzorowo na stół, jak bym tam zajechał z nartami z zamiarem jazdy na tym stoku i okazało by się że nie włączom wyciągu bo za mało ludzi to by mnie chyba.....-jak to jest w Alpach czy trzeba czy nie wszystko się kręci.

*G-książeczka - górnicy mieli takie coś za soboty i nieszielę dostawali pieniądze na to książeczki, a potem w specjalnych sklepach dla nich mogli sobie kupić np: wiązania Tyrolia, buty Koflach, TV..... fajnie nie???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijajcie wyciag w Kasinie Wielkiej

Fascynujące podejście do klienta ;))) na szczęście te czasy już minęły chociaż niekoniecznie wszędzie. Co chwila słychać o jakichś zagraniach gospodarzy stoków czy wyciągów co to nie chce im się albo ratrakować albo kręcić windy bo ludzi za mało. Pokutuje myślenie że ludzie i tak przyjadą i jakoś się zarobi niewiele robiąc. Po prostu olewactwo i wysoki poziom niekompetencji.

Kiedyś, w minionej epoce to nawet w kinie jak nie było 10 chętnych to filmu nie puszczali, poważnie, może ktoś to jeszcze pamięta ?

Książeczki G to były rzeczywiście takie górnicze Pewexy albo Baltony z niedostępnymi zwykłym smiertelnikom dobrami odczesnymi :)))

Pamiętam jak coś w październiku '80 po porozumieniach wycofali z Pewexu polski sprzęt RTV czyli Jowisze i magnetofony Aria, zaczęło się normalne polowanie do których sklepów to rzucili ale i tak pewnie kupił to krolik i znajomi królika :))) Ot czasy !

Pozdrawiam

koala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Omijajcie wyciag w Kasinie Wielkiej

" Królik i znajomi królika"

Edytowane przez Robalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijajcie wyciag w Kasinie Wielkiej

Witam wszystkich,

Przykre ale prawdziwe. Nawet w dużych ośrodkach takich jak Pilsko (wyciąg krzesełkowy Baba) panowie z obsługi stwierdzają pół godziny przed czasem wyłączają wyciąg z powodu braku frekfencji na stoku. O przygotowaniu tras wolę nie wspominać. W szcególności, w okresach tzw. poza sezonem. Potem nagle właściciele wyciągów budzą się z "ręką w nocniku" i pretensjami, że wszyscy jeżdżą na Słowację i w Alpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...