Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czas zmienic buty


jontek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.Nadszedl w moim przypadku czas zeby pozegniac sie ze starymi butami i potrzebuje zasiegnac Waszej opinii zanim pomimo wyprzedazy wydam kupe kasy na nowe buty.Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze nie prowadzi sie porownawczych testow butow no bo kazdy ma inne stopy etc. ale moze sa na forum uzytkownicy upatrzonych przeze mnie marek i modeli i zechca udzielic wskazowek.

Odsiedzialem juz swoje w sklepie i po wstepnej selekcji pozostaly mi nastepujace modele

Atomic M11

Fischer MXPro

Fischer 8000MF

Tecnica Diablo Fire UF

Obecnie uzywam Tecnici i tu nie mam watpliwosci.

Najbardziej zalezy mi na opinii o Fischerach i Atomicach

Pozdrawiam

S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Czas zmienic buty

Opinie to juz tutaj padaly.

Nic tylko szukac.

Co do podanych modeli - polecam wycieczke do sklepu i mierzenie odobiscie, bo nie ma co cudowac i namawiac na dany model.

Pozdro

Bobic by Fischer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zmienic buty

W Maxie a może w innych sklepach też (trzeba pytać) można buty kupić i po kilku dniach jeśli się z nimi nie zaprzyjaźnisz oddać, pod warunkiem że buty nie posiadają znamion używania na stoku, i tym sposobem będziesz miał czas na spokojnie potestować buty na nogach nawet kilka godzin co w sklepie jest co prawda możliwe, ale dość uciążliwe.

Ja przed świętami zmieniałem buty z Atomic na Tecnica Diablo i narazie jestem z nowych bardzo zadowolony, a byłem w nich ok. 20 razy na nartach w tym 6 dni w Wierchomli gdzie zakładałem je o 8 rano a zdejmowałem o 20 21. Bardzo podobały się mnie Fischery Soma ale niestety zaraz po założeniu w sklepie czułem ucisk w okolicach śródstopia- poprostu nie są na moją nogę.

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zmienic buty

Na twoim miejscu poczekałbym (lub nawet zkręcił się za -)- na na nowe buty Fischer'a Rc4. Ja teraz używam Fischer WC 9000 Race Ti i są wyśmienite , szczególnie w porównaniu do Tecnica Diablo Fire UF które pękają i ciekną - chociaż uwzględnili mi reklamacje. MXPro też dobre.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...