Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kryminalnaja Rassija


SPYindaHOUSEofLOVE

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzcie więc co się dzieje! Słodko! Pozwy, wnioski zazalenia pomówienia - nic nowego a jakby nieznane dotąd...........

w srodowisku narciarzy lepszych i gorszych - wszyscy ponoć cenią sobie to kim są. Narciarstwo Wolnośc Niezależność - inni ludzie inaczej patrzący na swiat - bo kto przy zdrowych zmysłach cieszy sie kiedy za oknem -20stopni i zasypało drogę do garażu własnie! Potrafimy cieszyć sie zyciem w dużo szerszym aspekcie niz zwykły śmiertelnik męczący się co najwyżej na lodowisku kilka dni w roku.

A jednak. To zakrawa na paranoję - Kazimierz Sz., nazwiska nie podam bo może mnie też za cos ktos pozwie albo zaszczuc zapragnie - i tak everybody knows, "zasłużony dla narciarstwa ( w to nie wątpie - przyp SPY)" zachowuje się nieraz jak ostatni cham, ze swoja switą stanowiąc na forum-ach taka "bande łysego". "Była zawodniczka" (a jakiz większy zaszczyt jakaż to nobilitacja byc panem pośród plebsu) ,mszcząc się ??? rzuca w kogos oszczerstwa, przywołuje mało istotne dla sedna forum fakty bądź mity z jego zycia - po to żeby desperacko zwrócic na siebie uwagę?? publicznie piorąc czyjes brudne gacie?? A Andrzej L. który stał sie megagwiazdą forum na kształt Kubusia Wojewódzkiego - nie jego wina i trudów popularności doświadczył - rzucili się dyskutowac nad tym ciekawym zoologicznym zjawiskiem członki forum zaspokajając swoje telenowelowo-sensacyjne rządze dotyczące problemu czy AL ugina kolanka w skręcie czy tez nie za bardzo i dlaczego on taki wesoły - sam zreszta nie rozumiem tego pisanka.

Narciarze - pozabijać w kolejce do wyciagu, walnąć kijem w oko gnoja co ma ładne buty. Ładny obraz tej "elyty" tu sie rysuje.

A może to kultura wyniesiona z lodowców Europy - w ramach przystosowywania sie do UE zmieniamy obyczaje??? - nie wydaje mi się. Tylko w Polsce zdejmuje narty stojąc w kolejce do wyciągo w obawie że mi je zadepczą!!!

SPYindaHOUSEofPAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryminalnaja Rassija

Cze Leski:))

Szkoda, ze Cie nie bylo:(( Nie dojechales?

Macko (P.) mowil, ze moze bedziesz.

Bysmy pogadali o squashu.

Co do tamteg opostu, to uwazam, ze Ty na duzo sobie pozwalasz (moze za duzo), ale nigdy takich tekstow nie rzucales( tutaj->szacunek), ale to przeszlo ludzkie pojecie ( i moje rowniez).

Mozna rzucac na siebie gownem, ku.., chu.. i powiedzmy, ze jest OK. (to taka Twoja anglijska wstawka), ale w jakis granicach.

To jest pomowienie!!! A za to sie placi (doslownie).

ale jak jakas Pani sra kasiura, to niech buli!!! A moze to ta co wygrala w Lotto???

Szczere pozdro 4 all

bobo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryminalnaja Rassija

do bobic: niestety, żeby być na 17 powiniennem wyjechać od siebie po 14 .. a biorąc pod uwagę przyczepność na drodze i to, że w katowicach był bym ok 15.30 (co nie jest dobrą porą) ... może nawet jeszcze wcześniej. A niestety nie mogłem odwołać spotkań w pracy (choś bardzo chciałem) ... i wyrobiłem się dopiero na 15. A z materiałów, które przesłał mi pan Z.S. jasno wynikało że "impreza" nie potrwa dłużej niż 2h. Nie-fajnie ...ale pewnie pogadamy innym razem ... ale nie tylko o squashu:)

Wypowiedź byłej zawodniczki komentowałem we właściwym wątku (a właściwie nie komentowałem).

Pozdro.

.::LE`SKI::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lose Yourself in da Skiing:))

wesoły byłem zawsze, Kubuś jest bardzo ciekawym zwierzęciem medialnym - ale ja nie jestem tak w siebie zapatrzony ...poza tym nie zmieniłem sobie nazwiska ...?!? ... (Kuba Wojewódka coś wam mówi?:), kolanka same mi się uginają ...szczególnie jak sobie czasami poczytam coś nowego na mój temat:)

W Alpach też po nartach strasznie depczą (jak są kolejki) ... i to nie krajanie:)

Serdecznie pozdrawiam.

.::LE`SKI::.

Ps. sorry, że zmieniłem temat postu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...