Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

moze bobic rozjasni niewiedze?


pony

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam takie pytanko,moze niezbyt istotne ale mnie nurtuje. kupiłem narty fischera wraz z wiązaniami FS11. w instrukcji wiazan przeczytałem iz wiazania powinne byc stosowane z butami spelniajacymi normy produkcyjne DIN/ISO 5355, z ciekawosci zajrzałem pod stare swoje buty i przeczytałem DIN/ISO 7880, nadmienie ze buty zapinaja sie normalnie.nurtuje mnie co to sa te normy produkcyjne DIN/ISO i czy nalezy zwracac na nie uwage. nigdy o tym nie slyszalem i nie zwracałem uwagi. polubiłem swoje buty{moze nic nie wystrzalowego,ale wygodne} i czy przez te nieszczesne ISO przyjdzie nam sie rozstac? moze kilka słow jak ktos... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bobic rozjasni niewiedze?

Witam,

powiem krotko - tym sienei przejmuj.

Wiadomo - z punktu widzenia technicznego, te numery ISO cos znacza.

Dana firma uzyskala np. jakis tam norme ISO, np. Fischer posiada ISO 9001, ktory cos tam znaczy - ja nie wiem, bo technikiem nie jestem.

A w ludzkim, prostym jezyku, chodzi o to, bys nie uzywal butow jakis no name, albo i nie narciarskich, tylko odpowiednie, pasujace do nart zjazdowych

Wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...