Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

NARTY GIGANTOWE! JAKA DŁUGOŚĆ? PYTANIE DO EXPARTA!


Ski Racer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie... W związku z zakończonym już sezonem narciarskim 2005/2006 mam okazje kupić tanio nartki gigantowe! Nie wiem jaką długość wybrać... Mam ok. 175cm wzrostu lecz chciałbym aby na nartkach mógł jeździć także mój tata który ma ok. 190cm wzrostu... Bardzo proszę o powiedzenie mi jaką długość powinienem wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NARTY GIGANTOWE! JAKA DŁUGOŚĆ? PYTANIE DO EXPARTA!

Po danych jakie podałes nikt nie odpowie Ci nic konkretnego. Ale...narty gigantowe do jazdy gigantem czyli dlugim skretem powinny byc raczej dlugie. Twój wzrost nie ma znaczenia, liczy sie waga itd...pisalem nizej w innym poście. Podejrzewam ze tata jest tez sporo ciezszy, wiec ewent. mogłby jezdzic na tych nartach jako na uniwersalnych. Jesli i Ty i Tata checie miec typowe narty do giganta i jezdzic gigantowo to nijak tego nie pogodzicie.

Całkiem w ciemno moge tylko napisac - 180cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NARTY GIGANTOWE! JAKA DŁUGOŚĆ? PYTANIE DO EXPARTA!

Dzięki na odpowiedzi!

Chciałbym żeby te nartki miały charakter gigantowy do mnie przystosowany.

Mam ok. 175 cm wzrostu i ważę w granicach 65-70 kg... Dla taty właśnie chciałem żeby to były nartki takie uniwersalne. Tata ma ok. 190 cm jak pisałem wyżej. Mam do wyboru rozmiar 182/183 cm i 186 cm. Teraz jak myślicie który wybrać... :)

Dzięki i bardzo proszę o odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NARTY GIGANTOWE! JAKA DŁUGOŚĆ? PYTANIE DO EXPARTA!

Witam!

Jest to Atomic GS:11m. Oczywiście dla mężczyzn (nie juniorskie). Sezon 2005/2006. Myślę że nie trzeba o niej dużo mówić... Wiązania Atomic Race 614.

Mam do wyboru długość: 182/183 cm i 186 cm. (Jak wspominałem)

Dzięki za zainteresowanie! Proszę o podpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...