Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Elany SL/SLX - pomoc w wyborze długosci


weronika_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W zeszłym roku miałam okazje się przejechac na Elanach SL i SLX. Narty generalnie są super :) Nie wiem jak to jest w przypadku fischerow nad ktorymi sie zastanawialam ale raczej wezme Elany bo na nich jezdzilam i zrobily na mnie bardzo dobre wrazenie. Zdecydowałam sie na model SL bo są bardziej wszechstronne wg mnie - i w związku z tym mam pytanie, jaka dlugosc bedzie dla mnie odpowiednia:

Mam 175, waże 66 -67 kg i moję umiejetnosci pozwalały mi spokojnie poszaleć na SLX'ach uważanych za twarde.

Jaką długość SL wybrać??

155 cm czy 160 cm ??

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elany SL/SLX - pomoc w wyborze długosci

Witam

Ja mam 185 wzrostu a smiganm na rossignolkach165 jeśli zależy jakie masz umiejętności jeśli jeździsz dobrze i wymagająco to spokojnie 160 możesz mieć ale jesli jeździsz rekreacyjnie od czasu do czasu to 155 a na jakich jeździłaś w zeszłym sezonie na jakiej długości gdy je testowałaś:)??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elany SL/SLX - pomoc w wyborze długosci

Jeździłam na 155cm

generalnie to z tego co widze powinna być róźnica -20cm - wiec w moim przypadku należałoby brać 155cm. Ale sama nie wiem... bo nie chce za rok zmieniać nart ... umiejetnosci przeciez w miare jezdzenia rosną. A na 155cm SL radzilam sobie bez problemu, panowałam idealnie nad nartą. Nie wiem jak to by wygladalo przy 160cm ??? :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elany SL/SLX - pomoc w wyborze długosci

Znowu ja:)

Jeżeli jeździłaś na 155 i czułaś nartę super to możesz sobie wziąść 155 wkoncu ty jesteś kobietą le ja przy tym wzroście brał bym 160 prawdę mówiąc to jest bardzo cężko doradzić to wszystko zalezy od tego kto te narty kupuje i kto będzie na nich jeździł:) może wejź sobie te na 155 z drugiej strony te 5cm może nie roić nawet większej różnicy a u drugiej osoby może robić wielką :)

Pomogłem jak tylko potrafiłem wiem że nie jest to odpowiedź decydująca i zbyt pomocna ale ciężko jest pomóc komuś w takiej sytuacji :)

Pozdrawiam

Jednak bierz 155 będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...