Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

BRUGI sklep fabryczny w Bielsku-Białej


1_art

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Do wszystkich zainteresowanych omijajcie ten sklep z daleka, ceny o 20 – 40% wyższe niż w MAKRO oddalonym o 100m. Jeżeli już tam coś kupiłeś to zapomnij że będziesz to mógł wymienić np. na inny kolor lub zwrócić nawet jeżeli towar który kupiłeś jest bublem.

Sprawdzaj dokładnie to co kupujesz ponieważ nie ma możliwości zwrotu, co najwyżej w ramach gwarancji naprawiają np. [ przeszywają zamki itp.]

Pozdr

art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRUGI sklep fabryczny w Bielsku-Białej

W sklepach fabrycznych strategia handlowa szanujących się firm nie pozwala na stosowanie niższych cen na swoje towary niż u swoich odbiorców takich jak np.sąsiadujace Makro ,sklepy te są wzorcem cen i trendów firmy, inną sprawą jest słaba jakość obsługi handlowej,bo to jest naganne.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRUGI sklep fabryczny w Bielsku-Białej

musze tam pojechać i zobaczyć ale podam przykłady Kurtke kupiłem w sklepie OHARA na ul Nadbrzeznej obok Białki -BIELSKO BIAŁA - eleganckie ciepłe - dobry krój wytrzymała nawet - 20 stopni kosztowała 350 zł.. spodnie natomiast w Hurtowni BLANCa za Sfera za 180 zł - oczywiście widziałem elegancjkie towary w MAxie za 1000 zł .To jest jak z samochodami to auto za 20 000 zł fajnie jeżdi ale sa też wozy za 100 000 zł . Ja kupuje to co jest dobre i ma ucziwa cene- nie kupuje dla szpanu kupuje dla uzytku .czekam na PILSKO - to kraina radości dla miłosników 2 desek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...