Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w wyborze nart.Fischer Atomic Volkl


piter2006

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili dobralem juz buty Salomon Performa 2 7CF.Pasuja idealnie ale teraz mam problem z nartami.Waga 115 kg 176 wzrostu, umiejętności nazwijmy to początkujący.Moje pytanie co do długości jaka powinna byc i rodzaj nart. Myśle o Fischer AMC73, Atomic SL9, Volkl S5Titanium albo Salomon Crosmax8. Co wybrać bo chcę w miarę sprawnie podnieść swoje umiejętności i w miare łatwo. Więc jaka narta. Górna granica za deski to 1500-1600 zł. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w wyborze nart.Fischer Atomic Volkl

Piter jezeli chodzi o twoja pozycje w swiecie narciarzy to powiem tak.

Twoja waga jest dosc znacząca w wyborze sprzetu wiadomo zeby nie zrobic z narty piankowej jeszcze bardziej piankowej :) , co do tego Fischera to powiem ci ze troche miekki chyba jak ty tu strzelasz SL9 a to zupełnie inna narta i do czego innego, o Volklu nie wspominajac.

Jezeli chodzi o długosc narty to albo pod nos albo -10cm , narty powiedzmy o dł 175 cm maja 14-17radius wiec ciezko bedzie ci zapoczatkowac skret przy mniejszych predkościach, a jestes początkujacy i chcesz sie rozwinąc. Mysle ze chłopaki ci pomoga bo jak ja znowu napisze ze Fischer jest dobra deską to mi zaraz przypisza jak w PIS-ie ze jestem ich wysłancem niebios i ze moc mnie prowadzi w złą strone.

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie narty??????? POMOCY!!!!

Dzieki dobry człowieku.Ale nadal nie wiem co wybrać.Dużo dobrego słyszałem właśnie na temat Fischera i może zostane przy tym wyborze.No chyba że coś jednak innego np AMC76.Kurcze juz się powoli gubię POMOCY! napiszcie cos konstruktywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie narty??????? POMOCY!!!!

atomic SL 9 bedzie super - ale sama narta nie jezdzi trzeba nia kierować itp - jako WF SKI MEN oraz uczacy jazdy na nartach polecam długość do ust czyli około 167 lub 170 >mam na uwadze inny aspekt pilnie na silównie na sale , siatkówka , oraz basen > nalezy zbić troche wage do 105 - moze 107 kg wzmocnić stawy ścięgna - gimnastyka jazda na rowerze i trening na maszynach w siłowni - przygotowanie kondycyjne co z tego że bedziesz miał narrtty za 1700 z jak po 2 dniach strzeli ci kolano >polecam SIŁWONIA Fitesss AQUA Bielsko Biała ucz rózwniez na nartach Szczyrk PILSKO ZAR i inne beszkidzke góry - nr GG 9792968 lub andrzejski@neostrada.pl WAZNA jest dobra narta ale podstwawa to przygotowanie kondycyjne to jest tak jakbyś budował super wille i miał słabe fundamenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w wyborze nart.Fischer Atomic Volkl

sl9 przeciwnie jak pisal moj poprzednik to nie polecam, narta nerwowa i sama wchodzi w skret nawet jak sie tego nie chce:)czyli bez inicjacji...pozatym slaba wytrzymalosc krawedzi i dosc przereklamowana, mialem ja 2 sezony temu i zmienilem na rc4 race a nastepnie na crossmaxa i z obu tych nart bylem zadowolony...a dlugosc 167 bedzie przy tej wadze zdecydowanie za krotka...w krajach alpejskich nie zobaczysz widoku typowego dla polski, gdzie ludzie mysla ze im krotsza narta tym lepiej...ja przy wzroscie 181 cm mam 175cm i uwazam to za super dlugosc...z tym ze waze 78 kg wiec przy Twojej wadze zalecalbym 175-182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...