Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Elan sl lub Elan Magfire 10


volk33

Rekomendowane odpowiedzi

kolega ma do wyboru takie dwie nartki .Jego wymiary 180 wzrost 100 kg wagi drugi rok na nartach .umiejętności jakieś 5+ w skali do 10 z tendencją do uczenia sie szybkiego. Ma tylko problemy z kolanem jazda w stalkach. Coś możecie doradzić. Były sportowiec.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elan sl lub Elan Magfire 10

jezeli Ci to nie sprawi trudności mozesz troszeczkę rozszezyć. Bo wydaję mi sie ze dla gościa co jezdzi drugi sezon na nartkach world cup to chyba nie do przeskoczenia jeszce na dodatek z takim kolanem jak ma problemy on i tak juz na sl sie zastanawia czy nei przedobrzy a mozesz cos wiecej napisać o magfire 10>pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elan sl lub Elan Magfire 10

jezeli Ci to nie sprawi trudności mozesz troszeczkę rozszezyć. Bo wydaję mi sie ze dla gościa co jezdzi drugi sezon na nartkach world cup to chyba nie do przeskoczenia jeszce na dodatek z takim kolanem jak ma problemy on i tak juz na sl sie zastanawia czy nei przedobrzy a mozesz cos wiecej napisać o magfire 10>pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elan sl lub Elan Magfire 10

na magfire czułem się jak by ślizg nie był prosty a obły a krawędzie nie istniały, mogło to wynikać z wielu rzeczy min przygotowaniu narty do testu ale... złe wrażenie pozostaje.

slka extra nartka ale pewnie masz rację nie dla kogoś kto zaczyna.... zdecydowanie była to moja własna subiektywna ocena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elan sl lub Elan Magfire 10

Sl będzie lepszy bo to jest lżejszy model slx czyli slalomki. Promień 12 przy 165 jak się nie myle . Jedna blacha w środku rdzen z drewna . Na Twoje kolano powinno Ci się jezdzic przyjemnie . Magfire to narta o większym promieniu promieniu 13 przy 168 ma dwie blachy w sobie czyli jest cięzsza i szkoda kolana. To taka narta dla chłopaków poza trasami extreme . Magres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...