Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

dobór nart dla początkującego


marmat

Rekomendowane odpowiedzi

dobór nart dla początkującego

To zależy jakie i do czego. Ale zakładając że jestes początkujący nie pchał bym się w 170. Najbezpieczniejszy i przyjemny do nauki bedzie rozmiar 160cm, a narty nie mogą być twarde bo się zamęczysz i szybkich postępów nie będzie.

Pozdrawiam i życzę dużo BIAŁEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

dobór nart dla początkującego

witam, ski team jest naprawde nie zly. kupilem u nich niedawno kurtke blizza w bardzo dobrje cenie (przeceniona z 1050 na 760 zł) z tego co wiem przeceny nadal trwaja. uwazma ze najlepiej jest kupowac sprzet lwasnie teraz po sezonie. jezeli wiesz czego szukac mozesz zlapac naprawde nei zla okazje. widzialme np. narty przecenione z praiwe 3000 na 1780 zł :) to juz jest okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobór nart dla początkującego

witajcie, Ja jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o jazdę na nartach. Znajomi namawiają mnie na wyjazd w przyszłym roku, bo w tym to już troche za póżno. Czy jako doświadczeni narciarze moglibyście udzielić mi rad, za co mam się wziąć? Może w necie poszperać, i znaleść fajne serwisy nt temat? Będę wdzieczna za jakąkolwiek radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...