Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

rx czy rc4


pepe.13

Rekomendowane odpowiedzi

rx czy rc4

Witaj! No wszystko jest okej tylko po co było to pisac w trzech postach. No a co do nart to jesli nigdy nie jezdziłes na carvingach to nie wiesz jak to jest :). Oczywiscie bez obrazy. Narty ktore podałes róznią sie klasą i zastosowaniem. Rc4 to narty sportowe zależnosci Race bądz Wordlcup noo skoro nie jezdziłes na carvingach to to zostaw, przy intensywnym szkoleniu za pare lat będą dla Ciebie. No a co do rx to już co innego rx8 no dla zaczynającego mysle ze również będą za twarde i jazda na nich nie bedzie Ci sprawiała tak wielkiej przyjemności. Uważam ze wsam raz do nauki i tak zebys po nauczeniu śię jazdy na krawędziach nie musiał ich zmieniac będą Rx 4 badz Rx 6, wez również pod uwage problem z kolanem. Jesli to coś poważnego to musisz uważac bo przy długiej jezdzie na twardej narcie nad która nie do końca panujesz łatwo o kontuzje. To chyba wszytko pamiętaj również że nie ma co kupować nart na wyrost nie bo to nie narta pokazuje jak jezdzisz tylko TY SAM.

Pzdr.

Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rx czy rc4

Ja moge tylko podpisac sie pod kolegą Homar i dodac jedynie , ze problemy z kolanem to nie jest jakas wielka wytyczna. Przecież mozna kupic opaske usztywniającą , lub stabilizator. Jezeli sam do końca nie wiesz co ci jest proponuje przejechac sie do dr. Widuchowksiego albo do Kato albo do Piekar i tu i tu przujmuje.

Co do tych nart co wypisujesz to absolutnie rc4.

Nigdy nie jezdziłes na narcie o "przeznaczaniu" sportowym wiec jak nie chcesz sie zbytnio naskakać to odpuść.

Homar ma racje albo Rx4 (chociaz uwazam ze twoja waga ma duze znaczenia) i jestes duzy wieć spokojnie na Rx6 dasz rade SPOKOJNIE.

Widze ze tylko Fischer wchodzi w gre:) , wiec nic innego nie bedziemy koledze polecac. Ja bym sie jeszcze POWAZNIE zastanowił nad AMC 76 słyszałem chyba same dobre opinie o tej narcie i to od ludzi którzy jeżdza w cięzkich Polskich warunkach.

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...