Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

HOMAR I CZARNY


pepe.13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i wielkie dziekuje za podpowiedzi,ale mam do was jeszcze 3 pytanka; bylem dzisiaj na gieldzie i do mojej listy nart doszla jeszcze jedna ROSSIGNOL ZENITH Z5 tak wiec RX6,AMC,czy tez Z5.Apropo jeszcze AMC to jaka jest roznica pomiedzy AMC73 a 76 , to raz a dwa jaka dlugosc w woli przypomnienia 180cm,85kg,carwing 1-raz,4 sezony,a z kolanem problem .I jeszcze jedna prośba można jakieś bliższe namiary na pana doktora z PIEKAR? AHA jeszcze jedno mam buty flex 50,pewnie muszę zmienić? pozdr.Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOMAR I CZARNY

Witam! Nie ma za co dzienkowac od tego jest forum no co do tych rossi to Ci nie podpowiem bo mało wiem o niej i mało słyszałem. A co do Fischerów to ja bym wziął amc73 z tego względu ze ma mniejszy promien i bedzie nartą bardzie uniwersalną. Co do budowy to i 76 i 73 są bardzo podobne ale róznią sie taliowaniem. Moja mama jezdzi na AMC 73 i jest bardzo zadowolona. No a długości to z pamieci nie powiem mysle ze 164 chyba w AMC 73 bedzie odpowniednia. Ja nie jestem ze śląska wiec Ci nie powiem nic co do adresu tego lekarza. :) Co do butów to zależy jak stojisz z budżetem bo jak nie ma problemu to możesz poszukac jakis butów o Flexie 75-80 a jesli nie to w tych kapciach dasz rade. A buty kupisz za rok :). Ale jesli masz kase to zaden problem "kto bogatemu zabroni" :P z fischera mogą to byc np Mx 5 bądz Mx 7. A z rossiego to Czarny opowie :P:)

pzdr.

Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOMAR I CZARNY

Wiesz co? Ten Rossi to tylko moze cie cenowo usatysfakconowac chyba (?) bo te Zenithy to tak blado troche wypadają. Fischer jest zdecydowanie bardziej wszechtronny i dajesz rade rozwijac sie dogłebnie na tej narcie. Rossiego to najlepiej kupowac wysokie modele jakość do ceny jest naprawde imponująca. Ale Fischer AMC bedzie najlepszy i to te 73 styka długosc to albo te 164 albo 170. To zalezy co bedziesz na niej wyczyniał. krótsza bardziej nerwowa ale fajna bo troche bedzie świrowac dłuższa bardziej stabilna przy wiekszych predkościach. Co kto lubi.

Namary na lekarz to na maila ci wysle najlepiej. dr Widuchowski przyjmuje prywatnie w Katowicach.

Pozdr Adam

p.s "dogłębnie na narcie" - chyba mi sie juz za dogłebnnie pier...li! LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...